Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, miképp reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, miképp reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ma, illetve már korábban is észrevettem, hogy vannak nők pl. parkokban, lámpás gyalogos átkelőnél, vagy bárhol a varosban, akik úgy meg-megnéznek. Szerintem átlagos a kinézetem, viszont magas vagyok. Bringával közlekedem az esetek 90%-ban, s napszemüveget viselek, mert érzékeny a Napfényre, menetszélre a szemem.


Mit szólnátok arra hölgyek, ha odamennék, mosolyognék és megkérdezném tőletek, hogy esetleg ismertek-e valahonnan, mert észrevettem, hogy többször megnéztetek?


Nagyon érdekel, hogy mit láthatnak rajtam. Ma konkrétan egy park játszóterének egyik padján pihentem tekerés közben és ott nézett nagyokat rám egy kisgyerekes anya, aki igen kívánatos volt. Délelőtt pedig egy lámpás gyalogos átkelőnél egy 45 körüli nő nézett meg látványosan, mellette kamasz fia volt. Kort is.


2020. jún. 17. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Meglepődnék, főleg mert nekem szinte biztos hogy fel se tűnt hogy "megbámullak".

Egyébként ha magas vagy, amiatt is nézhetnek. Én 175 centis nő vagyok, ha felveszek egy magassarkút egyből sokkal többen megnéznek.

2020. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bejöttél nekik, de a kérdésed nem a legjobb szerintem.
2020. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Gáz a kérdés, de hozzám már jött pasi oda utcán, akit néztem, kapcsolat lett :)

20L

2020. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Segítetek nekem, hogy mit kérdezzek, mivel nyissak? A megnyitás nem erősségem, viszont utána már rutinos vagyok. Köszi. 🙂
2020. jún. 18. 00:05
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Barmit mondasz, egy szoval se emlitsd, hogy o nezett. Az borzaszto lenne.
2020. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Konkrétabb segítség?
2020. jún. 18. 00:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kellemetlen ha megjegyzed hogy nézett.


Lehetne így kezdeni


Szia! Bocsi hogy csak így ismeretlenül megszólítalak. Lenne kedved sétálni / beszélgetni egyet?

2020. jún. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csak egyszerűen automatikusan odanéznek az emberek, ha pl. bringával vagy/napszemüvegben + még magas is vagy. Nincs semmi különösebb oka, hogy bejönnél nekik vagy ilyesmi.
2020. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nem, mert érezhetően nézegettek. Nem az, hogy 1x-2x odapillant, hanem többször és több másodpercig. Köszi a tippeket. 🙂
2020. jún. 18. 10:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem volt más nézni való a közelben. Ne képzelj bele sokat, pláne idősebb anyuka esetében. Én is lehet, hogy megnézek egy biciklis pasit, talán még tetszhet is, de kelleni nem kell, ha fiatalabb. Egyetlen kósza erotikus gondolatot sem fogok rá vesztegetni.
2020. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!