Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár napja beszélgetünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja beszélgetünk egy csajjal, reggel írt nekem de nem volt nálam a telefon és csak három környékén válaszoltam rá és el se olvasta pedig folyamatosan fel-le lép szerintetek most megsértődött?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Könnyen lehet. Majd válaszol.
2022. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Írjak neki? vagy ennyi volt?
2022. jan. 30. 09:38
 3/8 A kérdező kommentje:
*7-8 óra után tudtam rá válaszolni
2022. jan. 30. 13:06
 4/8 anonim válasza:
100%
Juj, na lányként tapasztalatból mondom, hogy megsértődött, nekem tuti rosszulesne, de ha nem is írsz neki többet, akkor szerintem ennyi volt, ha nem akarod, hogy vége legyen, akkor inkább írj neki, hogy ne haragudjon, nem voltál telefon közelben. Persze az is lehet, hogy nem megsértődött, csak úgy van vele, hogy ha ennyire érdekel csak téged, akkor őt se érdekled. Azt már te tudod mennyire sértődékeny:)
2022. jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na? Azóta se válaszol? Mert akkor már veszett ügy.
2022. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

“reggel írt nekem de nem volt nálam a telefon és csak három környékén válaszoltam”


Es ha másnap válaszolsz? Mindenki meghülyült? Másból sem áll az élete, mint hogy firkál és lesi az azonnali választ?

Mikor él?

És ha csak firkál reggeltől napestig, de sose él, nem gyűjt ismereteket, élményeket, mi a búbánatról csetelget?!

Rémes, milyen ingerszegény életet élnek emberek.

Ha megsértődött, mert nem válaszolsz azonnal, menjen.

Ugyanis akkor primitív.

2022. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Banális.

1. Valamit írt neked reggel. Tehát nem vagy dobva.

2. Nem válaszoltál, csak későn.

3 Akkor ő is későn válaszol.

4. Ha egyáltalán. Több vas is van a tűzben.

2022. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel?
2022. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!