Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek utan jogosan gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utan jogosan gondolom azt, hogy tetszem a sracnak?

Figyelt kérdés

Szoval eszrevettem nehany dolgot amibol en arra kovetkeztettem, hogy tetszem neki, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt nem azert gondolom igy, mert azt szeretnem, hogy tenyleg igy legyen. (Nekem szimpatikus a srac)


- gyakran szoktunk "szemezni", csak az a baj, hogy o nem tartja a szemkontaktust hanem elnez, de ra par msp mindig visszanez.


- volt olyan, hogy egyidoben mentunk ugyanoda (kulon) es en eszrevettem ot,aztan bepanikoltam (mert egyszeruen orultem neki, hogy o is ott van, de megis zavarban voltam egy kicsit) es tiszta filmbe illo jelenetkent szerencsetlenkedve neztem a mobilomat, es ugy tettem mintha nem vettem ot volba eszre. Mikor ujra batorkodtam ranezni (par masodperc utan), akkor viszont lattam, hogy mosolyog, de kozben nem nezet ram, csak le a foldre.


Tudom ez igy keves, de ezek alapjan van ra esely, hogy bejovok neki?



2022. jan. 30. 15:16
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ebből akàr az is kiderülhetne, h csoporttàrsak vagytok.
2022. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk csoporttarsak
2022. jan. 30. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze van rá esély, de ez így nem sok infó. Az a baj amíg nem kezdtek beszélgetni egymással, csak "körbe nézitek egymást" (ez azt jelenti hogy még rendesen szemezni sem szoktatok, csak elnéztek mindig), addig nagyon keveset lehet mondani.
2022. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Az a gond, hogy nem is tudom mivel kezdjem egyaltalan a beszelgetest. Nem tudom milyen temat vegyek elo. Leginkabb kozos baratok altal "ismerjuk" latasbol egymast.
2022. jan. 30. 15:47
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
52%
A nevét tudod egyáltalán?
2022. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom a nevet es nehany alap dolgot, de ennyi.
2022. jan. 30. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor ismerd meg, mert lehet valaki helyetted elviszi...
2022. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnyalná a mézesbödönt
2022. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, azért sem tartja a szemkontaktust , nem szeretné ha észrevennéd , hogy stíröl.
2022. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!