Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavarónak éreznétek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarónak éreznétek ezt?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, és lakik egy szinttel alattam egy szép lány, 1-1 alkalommal együtt megyünk a liftben. Az lenne a kérdésem, hogy ha valami - nyilván nem tolakodó - módon megpróbálnék szóbaelegyedni vele, akkor titeket zavarna a helyében? Tolakodásnak, illetve rossz néven vennétek? Mondjuk függetlenül attól, hogy van-e kapcsolata, meg hogy milyennek tart külsőre, mert azt nyilván nem tudhatom.
2022. febr. 1. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha valami normális kérdéssel indítasz, amiben ő is érintett lehet, akkor nem. Pl. hogy látta-e hogy jövő héten felújítják a liftet és szerinte csak egy napig tart, vagy hosszabb időre kell készülni? (Nem tudom, nem lakom panelban, hogy milyen közös dolog lehet egy lépcsőházban, ami mindenkit érint.)

Vagy ha mondjuk látod, hogy cipekedik és segítesz neki.

2022. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első válaszoló írt abban egyetértek. Ez még akkor is megállja a helyét ha van párja, mivel csak egy hétköznapi beszélgetés. Ha nagyon nyomulnál és a) nem akarnék tőled semmit mert nem vagy szimpatikus b) lenne barátom akkor persze lekoppintanálak, de egy sima beszélgetéstől nem.
2022. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor összességében tolakodásnak nem vennétek? Nyilván nem "de jó s.gged van" szintű dologról lenne szó, hanem olyasmit, amit az egyes írt. A múltkor pl. kutyával ment fel, és megkérdezte nem gond-e, én meg csak sajna egy dehogyot tudtam kinyögni (ki van írva a liftbe, hogy nem szabad állatot vinni benne). Mondjuk valami ilyesmit mondok, hogy a kiírást tekintve nem értem, hogy gondolhatják egyáltalán, hogy a 9-re lift nélkül viszik fel az állatokat, vagy ilyesmi.
2022. febr. 1. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tolakodás, nem venném annak, ha az illető normálisan kezd el beszélgetni. Szerintem egyből semmiképp se akarj ráhajtani. Legyél kedves, barátságos. Egy házban laktok, csak akad valami jó téma.


Ha cipekedni segítesz neki az szerintem kifejezetten aranyos (jó értelemben). Környékbeli dolgokról beszépni valamit, ilyesmi. Megdícsérheted a kutyáját hogy aranyos, érdeklődhetsz hogy mennyi idős a kutyus, mi a neve stb. Már ha legközelebb úgy találkoztok hogy ott a kutya, anélkül fura lenne. Az emberek szeretik ha dícsérik a kedvencüket, én is voltam kutyás, jól esett.


Szóval legyél kedves, ne rögtön a felszedésre hajts. Ha már kialakult egy jobb fajta jószonszedi viszonyt, egyszer ugorj le h nem-e tud kölcsönadni tojást, lisztet vagy ilyesmi:D


De akár akkor már szimplán el is hívhatod egy kv-ra. Csak legyen meg egy kis alap ismeretség.

2022. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos lenne, habár velem nem beszélgetnél sokat, mert mindig sietek valahová. :D
2022. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2022. febr. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!