Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy megbántott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megbántott, megsértett, a lelkemen átgyalogolt, de a vele kapcsolatos, az addig kialakult érzéseim hosszú távon mégis megmaradtak?

Figyelt kérdés
Természetesen sokáig látni sem akartam, tudni sem akartam róla. De aztán szép lassan ebbe vissza kúsztak a felé már korábban kialakult érzéseim.Néhány hónapos kapcsolat. Összevesztünk. De most meg már a haragot felülmúlja a hiánya. Pedig tényleg olyanokat vágott a fejemhez amik után normális esetben többé látni sem akarná az ember. Kettős érzés van bennem. Folyamatosan hiányzik, folyton csak azt várom mikor futunk legalább össze. Ugyanakkor ha belegondolok, hogy találkozunk, érzem nem tudnék, nem akarnék amiatt amit tett. Próbáltam arra koncentrálni miket mondott, de mindhiába. Csak hiányzik. Miért van ez és mit tehetnék, hogy elmúljon?
2022. febr. 5. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert nincsen mas aki aktualis lehetne. Majd elfelejted ha lesz valaki mas akit erdekelni fogsz (vagy ha turelmes vagy magaddal, akkor az ido sokat segit).
2022. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is lehet. Valószínűleg egyébként a rossz dolgokat lekicsinyitetted, a szépeket pedig felnagyítod. Mert ugye az idő szépít, gyógyít. Reménykedsz, hogy a jó dolgok az igazak vele kapcsolatban, a rossz dolgok pedig csak valaminek a következményei voltak, és hogy ő igazából csak jó ember a maga módján, és még működhetne köztetek a dolog. De ez veszélyes.
2022. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!