Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom az exemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom az exemmel?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, de nyáron lesz 6 éve, hogy szakítottunk és kb. 4 éve nem is beszéltünk egymással.

Nekem több, mint 3,5 éve másik párkapcsolatom van és neki is kb ennyi ideje. Sőt nekik már baba is van és férj és feleség.

Időközönként mindig szinte egész éjszaka Róla álmodom, általában mindig arról, hogy újra összehoz minket az élet.

Ilyenkor egy kicsit mindig az álmok “hatása” alá kerülök és nyilván eszembe jut ő is.

Rákeresek a neten, stb. Ismerősök vagyunk mindenhol egyébként.

Ez jelent valamit?

Soha nem tudom már elfelejteni, legalább annyira hogy ne álmodjak róla?



2022. febr. 6. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Dugni akarsz vele.
2022. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van jelentése az álmoknak, de tényleg ennyire a befolyásuk alá akarsz kerülni? :D
2022. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiírhattam volna ezt akár én is. Nálam arra gyanakszom, hogy az van a háttérben, hogy szörnyen nehezen lépek tovább. Ha itt állna előttem egy porcikám se vonzódna hozzá, de az elmém ennél bonyolultabb és valami megmagyarázhatatlan okból újra és újra előássa.
2022. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami összeköt benneteket és nem tudod őt elengedni. Ha ez ennyire erős érzés, akkor nem is fogod tudni. Lehettek mással, de attól még egymással kellene lennetek, csak valamiért elfojtod ezt az érzést.
2022. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!