Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan az exemmel álmodom. Idegesítő. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már 2 éve, hogy vége lett Vele. Három hónapja, kezdtem újra társas életbe egy másik hölgyeménnyel. Nem tudom mi történik, a két év magány alatt nem álmodtam ennyiszer Vele, van hogy megébredek és nem tudom eldönteni, hogy hol vagyok, annyira valósnak tűnt az amit az exemmel álmodom. Persze erről a mostani párom mit sem tud, csak a szokatlan fáradságot látja rajtam. Nem tudom mit tehetnék? Várom a jó tanácsokat.

2018. jún. 27. 03:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én erről azt olvasgattam, hogy biztos nem zàrtam még le. De én úgy éreztem hogy le van zàrva. Tarts ki el fog múlni... Közhelyes de csak ezt tudom mondani
2018. jún. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bence_ ***** válasza:
Amikor vele álmodtam, akkor mar tudtam, hogy elengedem. Elmúltak az almok
2018. jún. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En mar lefekudni is utaltam, mindennap az exemmmel almodtam, kialvatlan voltam, sirni tudtam volna.

Aztan egyre kevesebbszer tortent ilyen, majd vegul mar nem.. bar neha most is van ilyen, ritkan, de van, sajnos. Hozzatennem 4ev utan..

Bant a dolog, meg mindig probalod feldolgozni a dolgokat.. kozhely, de majd az ido..

2018. jún. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így dolgozod fel érzelmeg az exed, idővel jobb lessz
2018. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de általában azokat az érzéseket szokták az emberek megálmodni ami valami miatt nem következett be vagy hiányzik a mostani életedből. Én 10 évvel ezelőtti exemmel szoktam álmodni, egy felejthetetlen nyarat töltöttünk Horvátországba és gyakorlatilag végig szeretkeztük az egész nyarat. Soha senkivel nem éreztem hasonlót azóta és önkéntelenül is vissza vágyódom. Nem az exemre, mert ő egy szó nélkül lelépett egy másik pasival, hanem az érzésre. A mostani párom imádom, nagyon jó partner, nagyon sok jó tulajdonsága van, de szex terén nem tudja felvenni a versenyt az exemmel(minden másba kenterbe veri).
2018. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nah, én meg rosszat szoktam álmodni vele. Pl hogy együtt vagyunk, de már nem szeretem. Nagyon jó a mostani kapcsolatom. Sokkal jobb, mint az előző. Szerintem azért álmodok ilyeneket. Az agyam tudatja, hogy ez most sokkal de sokkal jobb nekem. De persze zavaró.
2018. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erik, mond hogy nem te vagy!

Mert én ha igen, akkor már szánalmas vagy. Nőlj fel! Képzeld, rohadtul nem érdekelsz, már tovább tanulok, van jogsim, kocsim, sőt jövőre még egyet fogok venni! Nyelvvizsgára készülök, szóval azonnal túllépték rajtad.

2018. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erik nem én vagyok
2022. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!