Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karrierista férfiak! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karrierista férfiak! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Járnátok olyan nővel aki orvos?

Mennyire imponál az elit férfiaknak ha a nő az orvos?



2022. febr. 6. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%

Egyik haverom egyszer azon poenkodott hogy neki már megvolt egy rakat nő

Tanár, rendőr, orvos, katona, meg ilyesmiket sorolt :D

2022. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
69%

Tudjuk, itt minden férfi mérnök...


Ahogy én is.

Van egy sztereotípía a fejemben, miszerint az orvosokat hosszabb műszakban dolgoztatják, kevésbé rugalmas időbeosztással.


Mint szakma ok, de éjszakás ügyeletből hazavárni a páromat nem szeretném.

2022. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
A ferfiak a takaritokat is meghuzzák, meg a pultosokat.nem a nő esze számít
2022. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Dokinővel még nem szexeltem, de szeretnék, főleg ha én választhatom ki. Kevésnek érzem magam ilyesmihez.
2022. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Még 1X SOHA!


Volt gyerekorvos csajom. Ügyelet, tehát éjszakai és hétvégi meló, ráadásul folyton hívogatta a sok paramami véranyó, és ő meg mindig felvette nekik, mert kell a lóvé.

Aztán egy alkalommal, olyan hajnal három fele tele lett e tököm, mikor megcsörrent a telefon, és hallottam kihangosítva egy ilyen Gyakori szintű kérdést, hogy testápolós volt a bimbó és nem törölte le szoptatás előtt...

Na akkor szépen szakítottunk.

2022. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én orvostanhallgató vagyok. A volt párom mérnök volt, nem bírta a sok tanulásomat.
2022. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Orvostanhallgatóm volt, de úgy gondolta, hogy a többi orvostanhallgató izgalmasabb tőlem.


Aztán visszajött volna, mindhiába.

2022. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Lachesys ***** válasza:
0%
Én orvosno vagyok, nem jönnek össze annyira karrierista férfival, bár én se vagyok karrierista. Anno még akartam menteni a világot, most alig várom, hogy leszakvizsgazzak, és elhuzhassak egy rendelobe 8tol 3ig, nem éjszaka még hétvégén dolgozva. A pénzt kárpótol, 5 évig ki lehet bírni és egész életemre biztosítva a megélhetésem, de nem értem azokat, akik a kórházban pörögnek szakvizsga után is. A család fontosabb
2022. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az is számít hogy milyen orvos.Olyan aki 0-24-ben a kórházban van, vagy olyan akinek megvan a kényelmes kis háziorvosi rendelője aztán elvan benne mint a befőtt?

Aki a kórházban tölti az életét az úgy 90%-ban orvost választ párjának, mert nincs olyan aki tolerálná hogy a munka mindig csak,és mindig csak az az első.

2022. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Jobban preferálok egy hasonló beosztású embert. De nem kizáró ok
2022. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!