Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna, ha a párotok nem lenne karrierista?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk ő is végezne egyetemet, és a szakmájában dolgozna, de nem törtetne a vezető pozíció felé, neki elég lenne, ha beosztott, megkapja a bértábla szerinti fizetését, és jól van.

Nem szeretne vállalkozást indítani sem. Munka után el teszeget-veszeget otthon, rendben tartja a lakást.

Neki fontosabb, hogy kikapcsolódhasson, pihenhessen, minthogy pár százassal nagyobb bevételért 0-24ben csörögjön a telefon.

Extra igényei sincsenek, hogy például tartsd el, vagy Hawaii-ra vidd nyaralni. Csak annyi, hogy legyen a munka mellett szabadideje, szeresse, amit csinál, és keressen annyit, hogy ne kelljen a létszükségletben nélkülözni.


Zavarna ez, ha te pont az ellentéte, a sokat kereső, ambíciózus, vezető pozícióra hajtó, házimunka minden formáját időpazarlásnak tartó, inkább bejárónőt alkalmazó típus vagy?


2019. febr. 5. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavarna mert én is hasonlóan gondolkozom.
2019. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha megél a fizetéséből és elégedett az életével akkor egyáltalán nem zavarna.

Az tud zavaró lenni amikor egyik félnek nincsen ambíciója de azért a másik féltől elvárná hogy keressen többet és többet és elégítse ki az ambíció nélküli fél növekvő igényeit.

2019. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Számomra ez a normális, másféle partnert el se tudok képzelni magam mellé.
2019. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is hasonló a felfogásom, úgyhogy egyáltalán nem zavarna.
2019. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok karrierista férfiként, teszek erre. Van stabil, korrekt keresetem, ellátom magam, s egy hozzám hasonló mentalitású nőt keresek. Te pedig ilyen lehetsz.
2019. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se vagyok karrierista, és csak hasonló nőt tudok magam mellett elképzelni.
2019. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert ettől még tud értelmes, tartalmas életet élni.
2019. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt már dolgom karrierista nővel...never again. Az elején lenyűgöző volt a törekvése de egy idő után idegesített, hogy úgy éreztem mintha második lennék csak. Mindig megértettem, hogy nincs mindig ideje rám, én is viszonylag elfoglalt vagyok, de már bosszantó volt, hogy egy-egy randit napokig napolgattunk.

Sajnos az elején nem annyira feltűnő mert amíg friss a kapcsolat addig ő is több időt szán rá, de idővel amikor stabilabbnak érzi a kapcsolatot hajlandó elhanyagolni azt. Ha pedig szólsz valamit akkor még te vagy a rossz.

2019. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!