Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire legyen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire legyen vagy ne legyen egy fiú érzelgős?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem tartom magam érzelgősnek, és ha meglátok egy gyereket pl. sírni, legszívesebben elokádnám magam.

Ti mit gondoltok?


2010. szept. 10. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben is az arany középút a megfelelő, mint a legtöbb dologban...


A hisztiző gyerekektől egyébként én is okádok, de nagyon nem mindegy, hogy egy gyerek miért sír...


20L

2010. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legyen érzékeny a pasi, de ne legyen hisztis. ahogy már mondták, az aranyközépút a megfelelő
2010. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és tökre nem érzelgős. amelyik fiú elfogad engem így, azt én is el fogom fogadni!
2010. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én pl. nem vagyok érzelgős olyan téren h nem sírok a drámákon,nem is szeretem őket,bőgő hisztis gyerekektől én is hányok,de pl. párkapcsolat terén egy kicsit igen..
2010. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem kis gyerekekre gondoltam hanem nagyokra XD
2010. szept. 10. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!