Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, van, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van, hogy azért viselkedtek közönyösen egy nővel, mert tetszik nektek, de nem érzitek úgy, hogy lenne nála esélyetek?

Figyelt kérdés

Tehát beskatulyázzátok, gondolván biztos nem érdeklitek és esélyt sem adtok neki?

Van egy férf, akit nemrég ismertem meg. Nem az a tipikus alfa, de valami mégis megfogott benne. Ő látványosan semmibe vesz, csak akkor szól hozzám, ha kérdezem. Beszélgetést nem kezdeményez, de volt, hogy mikor sztoriztam neki nevetett, viszont akkor sem néz rám, csak maga elé. Ha összefutunk is csak egy pillanatra néz rám, majd mindig maga elé, ha beszél is nekem, vagy mosolyog. feltűnően nem néz rám. Azért érzem a különbséget közte, meg aközött, akivel sablonos, semmilyen kapcsolatom van.

Én csinos lány vagyok a környezetem szerint (nem a plázacicás fajta), de szoktam tetszeni a férfiaknak.

Szerintetek egyáltalán nem tetszem neki, vagy csak úgy tesz, mert azt gondolja, nincs esélye?

25/n, 32/f


2022. febr. 6. 21:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Igazáből a fő kérdés a kérdés, nem a lábjegyzetben leírtak.
2022. febr. 6. 21:49
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van!
2022. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Nők. Ha valakit nem érdekeltek akkor is belemagyarázátok, hogy ez is egy taktika, mert titkon bejöttök neki

Ha férfinek bejössz legalább baráti szinten próbál kapcsolatot felépíteni veled. Ezt tudatosítsd és fogadd el

2022. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2: De ha a lány nyitott lenne, miért?

Érdemes egy ilyen férfinél próbálkozni?

2022. febr. 6. 21:53
 5/16 A kérdező kommentje:
3: Nem is arról van szó. De minimálisan kommunikálhatna, ahogy a többiek, hogy normális viszonyt alakítsunk ki. Nyilván abból látja az ember, hogy hányadán állnak. Én pedig itt azt érzem, hogy furcsa... Egy nő pedig érzi az ilyet.
2022. febr. 6. 21:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es vagyok!


Mert be van szarva! Én is voltam ilyen helyzetben. Nagyon kevésnek éreztem magamat, és nem akartam sérülni.

2022. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Nőként mondom, kicsit vicces azért ez már. Szerencsétlen pasik már nem tudják, hogy kéne viselkedniük. Ha kedvesek, az a baj, ha közönyösek, az a baj, ha nyomulnak az a baj...
2022. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7: ?
2022. febr. 6. 22:29
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Anyád még mindig nem ad pénzt a nyugdíjából? Zavard el dolgozni.
2022. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: Ahogy nézem, neked meg a gyógyszereidet nem adta ma még oda...
2022. febr. 6. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!