Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre ti hogyan reagálnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre ti hogyan reagálnatok lányok?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg. Egy éve vagyok együtt a barátommal. Nem jó a kapcsolatunk sok a vita.. És nem tudom hogy ma valahogy csak úgy megkérdeztem tőle hogy tudna e engem olyan komolyan venni mint az elején? Es azt mondja hogy nem tudja... Pedig azt mondja hogy nagyon szeret es tényleg szeret meg törődik is velem.. De ez annyira elbizonytalanít... Nekem ő ugyanolyan fontos..

Én pedig ezekszerint neki nem.. Persze hogy megint veszekedés volt a vége.. Ti is túl reagálnatok, vagy csak én vagyok ilyen?



2022. febr. 7. 03:14
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem csoda, hogy így érez. "Nem jó a kapcsolatunk sok a vita.. "

Veszekedés helyett elkezdhetnétek beszélgetni, hogy hogy tudtok ezen javítani, vagy el kell egymást engedni, mert nem illetek össze.

2022. febr. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor mondanám a barátnőmnek, hogy nem tudom komolyan venni ha a megismerkedésünktől negatív irányba fejlődött volna a személyisége és egy teljesen más nő állna előttem!


Ez csak példa:(főnökösködő, problémát generáló, hisztis) ilyesmi


Az is lehet, hogy a barátod változott negatív irányba csak nem akarja beismerni!

2022. febr. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az előző párkapcsolatomban éreztem hasonlóan. Sok vitánk volt. A volt párom egyszerűen nem volt hajlandó velem leülni beszélni a problémákról , mert velem szerinte ezt nem lehet.( Akkor miért van valaki kapcsolatban egy olyan személlyel, akivel nem tud normálisan megbeszélni a dolgokat?)

Én nyitott lettem volna ezekre. Stresszes volt az az időszak amúgy is, főleg megspékelve azzal a tudattal, hogy a srác bármikor benyöghet valamit.Általában hónapokkal visszamenőleg vmi sérelmet.

A hab a tortán az volt, hogy lemondta az összeköltözést. ( nyilván már a lakásfelújítás közepén)A vicc az volt benne, hogy ő akarta nagyon az elején és a szüleim segítségével valósult volna meg . Nálam itt szűnt meg a szeretet, tisztelet és bizalom felé. Még pár hónapig hivatalosan együtt voltunk. Ő próbálta picit helyre hozni, de én nagyon passzív voltam vele. Vártam a megfelelő pillanatra, hogy kimondják a végét. Utána megkönnyebbültem és egy hónap után nyitott voltam másokra is. Nem telt el sok idő , új kapcsolatom lett.

2022. febr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igazából mi is leultunk mar beszélni erről de ő azt mondja hogy unja hogy mindig ez a téma. Mert tényleg mindig ez. Viszont szeretni szeretjük egymást mert nem tudjuk elengedni a másikat. Tegnapi idejott bocsánatot kért. Mondta hogy ő komolyan vesz, csak mivel nem jó a kapcsolatunk ezért azt nem tudja hogy lesz e még olyan jó, és komoly mint az elején. Mondta hogy neki ez stresszes nap volt ne haragudjak. De én valahogy akkor is rosszul érzem magam. Persze. Hisz mindig mindent ki kell hisztizni mert magától nem veszi észre
2022. febr. 7. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok tiszteletben tartani egymást és megbeszélni a problémáitokat, akkor szakítanotok kellene. Egy szakítás nyilván nem könnyű, sokszor egyszerűbb benne maradni egy sz*r kapcsolatban, de megéri?
2022. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!