Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom barátja a származásomo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátja a származásomon viccelődik, nektek ez rosszul esne a helyemben?

Figyelt kérdés
A vezetéknevek eredetéről beszélgettünk, és mondtam: nekem apukám részéről sváb rokonaim vannak. Párom barátja erre benyögte a mondatot, ami borzasztó rosszul esett: Szerintem Te illetve Ti zsidók vagytok inkább. (Szép nőnek mondanak,de az orromat kicsit nagynak gondolom. Bár nem borzasztóan feltűnő, de én műtétet tervezek). Mindezt az orrom miatt mondja,és szerintem adódik a vezetéknévböl.Nos,ha zsidó őseim lennének, nem tagadnám, és nem is szégyellném, hisz nincs is mit. De a beszólás óta nincs kedvem találkozni q sráccal... Ti hogyan rendeznétek ezt?
2022. febr. 7. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Az isten áldjon meg felnőtt Nő létedre ennél lehetne egy kicsivel több önbecsülésed,és lepereghetne rólad holmi kretének beszólásai.
2022. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Mondd meg neki, hogy kérjen bocsánatot mert rosszul esett!
2022. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Az, hogy te sértésnek érzed a zsidó jelzőt arra enged következtetni, hogy legalább annyira - vagy még jobban - antiszemita vagy, mint aki mondta. Ha nem lennél az, akkor semleges volna, esetleg dicséret.


Főleg, hogy ez nem is biztos, hogy beszólás volt. Úgy csapódott le, de nem biztos, hogy annak indult. Pl. ha a vezetékneved Weissmüller akkor még jogos is a következtetése.

2022. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Mi köze ennek a nem létező származásodhoz? Azért van bajod, mert zavar az orrod. Amivel nyilván nincs baj, és plasztikát sem igényel!

Szard le, jobban jársz!

2022. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Pl. ha azt mondaná, hogy "vietnámi vagy", csak vállat vonnál és leszarnád. A zsidóra rögtön ugrottál. Érdekes.
2022. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Inkább zsidó legyél vagy sváb mint olyan r ma mint haverod ismerőse.

Rugtad volna úgy t*kön ,hogy sese legyen az ilyen ostobának gyereke!

2022. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Mert a weissmüller zsido?inkàbb németes nem?


Nekem a volt férjem azt mondta cigàny vagyok és most meg tényleg olyan pàrja van-amugy normàlis a csaj és nekem is voltak cigàny baràtaim baràtnőim-de akkor is rosszul esett hogy akkor lecigànyozott :D

2022. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

7/7


A németes nevek elég gyakran zsidó nevek is egyben, ennek történelmi okai vannak.


Persze ez nem jelenti azt, hogy a magyar nevek között ne lenne olyan ami tipikusan az. Kedvencem az "Acélváry" (nagyon "nemzethy felfoghású asszony vala"), akiről kiderült, hogy a nagyapja még Klein néven született. Be is fejezte gyorsan a családfakutatást :D

2022. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 :D
2022. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!