Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elméleti. Hogyan ne szívja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti. Hogyan ne szívja meg egy nő?(ház, gyerek téma)

Figyelt kérdés

Szoval anyagilag ahogy látom magam, évek mulva is csak ugy lenne lakásom/házam, hogy a párommal közösen összefogva.


Egyedul nagy teher lenne a törleszto es mellette nem eshetnék ki a munkából sem, pl szüléssel


Viszont rendszerint olyan párjaim vannak akiknek vagy van lakása, vagy simán tudnának maguknak egyedul venni es törleszteni.


Tehát ebbol az lenne hogy eskuvő gyerek es nála élnénk. Én a kölyköktől gyűjteni se tudnék sajátra.



Tehat en lennék mindig az aki szív, sajátom se lenne soha, plusz váláskor a kölykök is 20 évre súlytanának anyagilag, plusz egy albérlet terhe.


Hogy csináljam az életet 35 körül komoly kapcsolatokban? (Az ex is el akart venni, meg a mostani is családtervező)



2022. febr. 8. 09:31
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A kereső szavak "női sors"lett volna.nem zudom miért törölve
2022. febr. 8. 09:32
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell "kölyköket" vállalni és akkor megmarad a függetlenséged.
2022. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%

Általában azt látod, hogy a nő "szívja meg" ?

A szinte csak férfi hajléktalanok nem igazán ezt mondják...

Keress egy női válóperes ügyvédet, lehetőleg erős férfigyűlölő beütéssel, biztos helyreigazít...

Amúgy volt nő ismerősöm, aki kifejezetten azért házasodott mindig, hogy kisemmizze a férjeit.

Vidékről indult, végén egy Deák-téri 180m2-es lakásban kötött ki.

2022. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
nem szülsz gyereket, vagy ha igen, megnézed, ki petézik beléd, ha meg végképp minden kötél szakad, otthagyod az ivadékot a jó édes apjának, hadd élje ki apai ösztöneit (amúgy szülés után 168 nap a CSED, azt követően pedig a nagyfarkú ház ura is otthon maradhat a gyerekével...)
2022. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

2# nyilván akkor kérdés sem lenne es nem kell gondolkodnod. Viszont a kérdés adott.


Nem egy pasi álmodozik itt velem úgy, hogy nekem sehogy nem jön ki a "matek"(korosztaly miatt. 30, 40 feletti férfiakkal ismerkedem, és komoly kapcsolatokat építek)


3#es ő hogy csinálja?

2022. febr. 8. 09:45
 6/24 A kérdező kommentje:

4# mindegy a csed. Ha gyerek van, az már 20 évnyi minusz.

Tehát amit ma keresek, abbol folyamat lehúznának csak.

2022. febr. 8. 09:46
 7/24 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne válás is csak a nő szív. Megy el a pénz a gyerekekre, családra. Semmilye nem lenne.
2022. febr. 8. 09:50
 8/24 A kérdező kommentje:

Te 24 vagy..

40 évesen meg 3 gyerekkel fogsz itt p.csogni mert nem agyaltál a kérdésemen..

2022. febr. 8. 10:40
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben tényleg van valami. Szerintem a pasit a sajátjából nem tudja a nő "kisemmizni". Szóval ő azzal az egy bőrönddel megy el, amivel jött, ez tényleg igaz.

Ha nem lennétek majd gyerekeitek, akkor annyit tehetnél (hogy neked is legyen valami tulajdonod), hogy ügyvéd előtt, a házassági vagyoni közösségtől elkülönítve tennél félre egy lakás önerőre, aztán megvennéd, és törlesztenél. Így ez házasságon belül is a tied. De ehhez kell, hogy a férjed benne legyen, másrészt gyerek mellett nem nagyon megy.

Tapasztalat, szabadúszóként dolgoztam gyes és gyed alatt végig, de egy telibevert forintot sem tudtam félretenni, míg a gyerekem ki nem röppent (szerencsére jó egyetemmel, jó munkával már nem szorul ránk). Azóta tudok félrerakogatni így 50 felett, (én is a férjem házában lakom). Igaz, jónak mondható a házasságunk, nem akarunk válni, élhető vele az élet, na de ha nem így lenne, nagy sz...rban lennék.

Szóval jogos a kérdező aggálya.

2022. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
De minek akarsz "kölyköt"?
2022. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!