Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 20 éves elmúltál volna és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 éves elmúltál volna és még szűz vagy, te elmennél egy szexuális szolgáltatásokat nyújtó hölgyhöz :D, azért hogy túl legyél a dolgon?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 21:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát az egy pesti szórakozóhely, és tele szokott lenni részeg és szexéhes lányokkal. hogy mennyire nehéz őket megkapni azt nem tudom mert lány vagyok és még nem ismerkedtem ott de látom hogy mások viszont sikerrel szoktak járni:D Azt se tudom hogy a kocsi meg a pénz számít-e, de szerintem az jobban hogy hogy nézel ki, megakad-e rajtad a csaj szeme, és hogy jó illatod van-e:P
2010. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A kinézet miért számít? Ha elég részeg akkor mindenkit szépnek lát, nem?:)
2010. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!