Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fél erősebb fizikálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fél erősebb fizikálisan a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Konkrét fizikai erő érdekel, hogy a pasi vagy a nő erősebb abban a kapcsolatban amiben élsz.

2022. febr. 8. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván a férfi. Én 52 kiló vagyok. Viszont az állóképességem nekem jobb és sokkal hajlékonyabb vagyok.
2022. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Én erősebb vagyok mint a barátnőm, az állóképességem is jobb, ő viszont sokkal agilisebb, ráadásul harcművészetet is tanult szóval megvan a technikája is, ezért egy birkózás során eléggé kiegyenlítettek a viszonyok, úgy 50-50%-ban legyőz, persze sose vallanám be ha ez 60-40 lenne
2022. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
A férjem. Ha nem akarja, akkor el sem tudom tolni...
2022. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az 50 kiló vasággyal exem is sokkal erősebb volt nálam,pedig nem vagyok egy törékeny alkat, viszont úgy letudott fogni, hogy mozdulni nem bírtam.

N

2022. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Van egy halvány érzésem, a kérdező még nem látott élő embert.
2022. febr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát, mivel nálunk tanulok harcművészetet, és sokkal gyorsabb vagyok, mint a párom, ezért én vagyok az erősebb. Igaz, súlyban pont a duplája az enyémnek, de nem jelent semmit. Én vagyok a nő. Természetesen, ha az utcán megtámadnának, akkor a bunyóban is számíthatna rám, nem úgy, mint a többi nokedlihuszár, fotelforradalmár tarhonyamariskára.
2022. febr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasim kb. 6-7kg-val könnyebb mint én, eddig még nem verekedtünk, de biztos vagyok benne hogy ő az erősebb.
2022. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Mennyi harcias nő van itt :D


Legtöbb esetben a férfi az erősebb, nekik eleve más az izomzatuk, függetlenül attól hogy sportolnak e vagy sem. Viszont a nők valóban tudnak ügyesebbek, meg fürgébbek lenni. De a konkrét fizikai erő az nagy többségében a férfiaké.

2022. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

"Mennyi harcias nő van itt :D"

Gondolom a harcmuveszetre gondolsz.

Tudod muszaj ilyeneket tanulni, hogy megvedjuk magunkat a ferfiaktol az utcan, vagy barhol:)

2022. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Aha, ja, vannak harcias nők, igen, olyanok, akik nem csak ugatják az egyenjogúságot, hanem mindenre kiterjedőnek tekintik. Ennek mondjuk szerintem csak örülni kellene.
2022. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!