Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gáz, ha megkérdeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha megkérdezed barátnőd, hogy mi volt a legromantikusabb amit valaha kapott, és ez a válasz?

Figyelt kérdés

Az exét hozta fel, hogy gyertyák, rózsa meg pizza..

3 éve vagyunk együtt, sok helyre vittem, sokszor tettem olyan dolgokat érte, ami nem rám vall.

Mégis az első ember, akire ilyenkor gondol, az az exe.

Ez normális?

Kicsit szarul esik, azóta is foglalkoztat a téma



2021. szept. 23. 09:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem olyan tragikus ez. Új élmény mindig hatásosabb, mint amikor megismétlik ugyanazt. Tehát, ha te is csináltál gyertyafényes vacsorát, ahol rózsával köszöntötted, akkor már nem lesz olyan ütős, mint amikor még fiatalabban egy másik tette ezt.

Nekem csak a pizza a fájó pont, ezt nem tudtad túlteljesíteni 3 év alatt?

2021. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez elég gáz, mégha igaz is, nem tiprunk a másik lelkébe az ex dolgaival. Ha nem érzi elég romantikusnak a jelenlegi kapcsolatát, akkor is meg lehet úgy fogalmazni, hogy "ez meg ez nagyon tetszett, ilyenből lehetne még" vagy "ez meg ez jó volt, de tudod mikre vágyok még?" És elmondja.

De az exet felhozni, hogy a gyertya, rózsa, pizza... ez volt a legromantikusabb életében. Ez nem hangzik túl romanrikusnak, nekünk ilyen szintű romantika minden második hétvégén megvan barátnőmmel. Ez inkább annak a személynek szól, nem az élménynek.

2021. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem esne jól. Ezek szerint van egy-két nagyon meghatározó élménye az exével. De persze nem mindegy, miért - pl. nem lehet, hogy ő volt neki az első?


#2 Alapszabály, hogy nem teszel fel olyan kérdést, amire nem biztos, hogy fel tudod dolgozni az őszinte választ.

2021. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
Ezek után biztos emlegetném hogy az exemmel volt a legjobb qrni.
2021. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Pff...


Nem tudjuk mondjuk te milyen romantikus dolgokat csináltál neki...


De azért a rózsa, gyertya, pizza (!) nem teszi olyan magasra a lécet...



Mindenesetre a barátnőd elég bunkó, az én barátnőm is megkérdezi gyakran h xy dologban ki a jobb, ő vagy az exem, nyilván azt kamuzom h ő, még akkor is ha nem így. Nem akarom h rosszul essen neki. Meg aztán ezek csak szubjektív dolgok. Van amiben meg ő a jobb

2021. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Rózsát tőlem is kapott, bár én érzékeltem vele, hogy nem a mennyiség a fontos, mert úgymond (szerintem) ha minden hétvégére kitalalnek valamit, akkor megszokná,az már nem olyan.

Én az az utazgatós típus vagyok, jártunk külföldön, sok mindent láttunk, sokszor próbáltam a kedvében járni, most ezután el is ment a kedvem ettől.

2021. szept. 23. 10:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

3 év után még az exe jut eszébe először? Húha, van baj... Amúgy gyertyafény, pizza, rózsa nem egy nagy dolog (objektíven nézve, nyilván az együtt töltött idő az, ami az élményt varázslatossá teszi), ha ez volt neki a legromantikusabb történés, akkor az az exének szól inkább és igen, gáz.


1# "túlteljesíteni" - ez nem a teljesítményről szól. A kérdező írja, hogy sok helyre elvitte, sok mindent tett érte. Az a baj, hogy a másik ezt nem így éli meg. Ott függ aranykeretbe téve a múlt, miközben a jelenben a mostani párjával élhetné meg élete legromantikusabb pillanatait.

2021. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt gondolta, hogy ötletet szeretnél, ezért mondott olyat, amit valaki mástól kapott.
2021. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, de maga a gondolat, hogy mindezek után egy doboz pizzát hozott fel, meg rózsát, meg gyertyát, amiben (szerintem) semmi egyedi nincs... Nem tudom.

Én férfi szemmel az egyediségét jobban értékelném, mint a közhelyes dolgokat, ezért is érintett kellemetlenül

2021. szept. 23. 10:40
 10/22 A kérdező kommentje:

Gondolok itt a kézzel készített dolgokra, volt olyan is.

Hozzá teszem, nincs valami isteni kézügyességem az ilyeneket, most gondoltam arra hogy faragtam volna rózsát fából saját kézzel, ezt még a beszélgetés előtt.

De ezek után meggondoltam magam.

2021. szept. 23. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!