Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromban megtaláltam azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromban megtaláltam azt a személyt, akit egy életen át el tudok képzelni az oldalamon, de néha úgy érzem, hamar elköteleződtem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mivel ő az első komoly barátom, nem voltak előtte személyesen tapasztalataim más fiúkkal, és van mikor úgy érzem, ahhoz h igazán értékelni tudjam az ő jóságát, előbb tapasztalnom kellene.

(18/L)


Vélemények, tapasztalatok érdekelnének.


Előre is köszönöm!



2022. febr. 11. 06:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Így lesz evvel az ember egy egész életen át, mindig kétségek fogják gyötörni, az épp aktuális választása jó-e?

Aztán van, aki meg addig variál, míg végül semmi nem marad.

Így van ez ingatlannal, autókkal, munkahelyekkel, élettársakkal........

2022. febr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell hozzá tapasztalat.. ezt érzed hogy hogyan bánik veled... miből gondolod hogy nem értékel”?
2022. febr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Az első kapcsolat nagyon ritkán az utolsó, az ember kíváncsi természet, szeret tapasztalni, így lesz összehasonlítási alapja. Ennek ellenére mindenki emlékszik az elsőre, nosztalgiával gondol vissza rá. Én is azt hittem az a nagy szerelem, minden tökéletes, de tévedtem. Kellett pár koppanás míg az én személyiségem is fejlődött, rájöttem hogy kell viselkedni egy kapcsolatban, illetve mire is van szükségem, milyen a megfelelő társ.
2022. febr. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Ki foglak ábrándítani: nincsen egy életen át, pláne egy első kapcsolat.
2022. febr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő eldönti. Fölösleges előre kattogni ezen.
2022. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd fogsz tapasztalni, de addig csak a mostanira koncentrálj!
2022. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes. Csak nehogy úgy járj hogy kilépsz, tapasztalsz, tapasztalsz, tapasztalsz...

Aztán egyszer csak ott vagy 40 évesen hatalmas tapasztalattal, és siratod ezt az elsőt, hogy soha senkivel nem volt ilyen jó. Ő már rég többgyerekes családapa, te meg épp valahol a 20. és 21. kapcsolat között állsz egyedül, a fejedben már dübörgő biológiai órával...


De hogy mikor találod meg azt a személyt akivel egy életen át boldog lehetsz, nem korfüggő. Van aki már 16 évesen megtalálja, és van aki soha. A kettő közt pedig bármi lehetséges.

2022. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen gondolataid vannak, akkor egészen biztosan szét fogtok menni.

Mi az, hogy tapasztalnod kell ahhoz, hogy értékelj valami jót?! Azt akarod, hogy tapossanak meg, hogy örülj annak, ha valaki nem csinálja? Kérsz egy hónapig minden nap egy pofont, hogy értékeld az, mikor nem kapsz? Ugye, hogy nem..

Téged hajt a kíváncsiság, előbb utóbb el fogod érni, hogy kielégítsd. Csak ne fogd ilyen hülyeségekre!

2022. febr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Te érzed,hogy hogy szeret,hogy most így szeret,.eg hogy 3 hónap,vagy fél év mulva is ugyanúgy megtesz e mindent ahogy az első pár hónapban,azt te érzed és látod. Segít e ha baj van stb. És majd csak szerintem fél év után rájössz,hogy összeköltözöl e vele,vagy esetleg gyereket is csináltok mert tényleg összeilletek stb.

Szóval,várj még az elköteleződséggel,hogy tényleg téged szeret mint személyt,vagy csak a szex miatt van veled.

2022. febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd együtt szereztek tapasztalatot. Egyikről a másikra szállni nem tapasztalatszerzés. Egy kapcsolat egész életen át való fenntartása folyamatos fejlődést igényel mindkét fél részéről, mert az ember és a környezete is változik. Nincs két egyforma kapcsolat. Nekem elég a környezetemet néznem, nem kell még 5 másik faszi. Ezt nem lehet kiváltani 20 másik kapcsolattal. Nem lesz releváns... Teljesen más egy 25 éves kapcsolat, mint 10 két évig tartó...
2022. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!