Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem rosszul magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem rosszul magam emiatt?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, és eddig már 3 "komoly" kapcsolatom is volt, most alakul a negyedik. El sem hiszem, ez nagyon soknak tűnik, főleg úgy, hogy az volt a nagy vágyam, hogy majd hamar megtalálom az igazit, és ilyenkorra már van valakivel egy pár éves, stabil kapcsolatom. Emiatt egy kicsit csalódott vagyok. Másnak is vannak néha hasonló gondolatai/érzései?

2020. dec. 27. 07:48
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Van, csak kicsit idősebben.


Emberismeret, tapasztalat és némi szerencse is kell a jó pàr vàlasztàsàhoz.

2020. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb problémád. Az élet sosem úgy alakul ahogy azt elterveztük.
2020. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális. Hasonló érzéseim vannak nekem is.
2020. dec. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért most gondolkodsz ezen amikor pont van valakid?
2020. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Minden egyes nap kiírsz erről egy kérdést. Nem fogsz választ kapni, csak te tudod a választ.

Először értsd meg a fèrfi agyműködést. Ma már nincsennek "valódi" kapcsolatok, jó reggelt!

2020. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

26 éves lány vagyok, aki azt hitte, hogy megtalalta az igazit, majd 8 évnyi kapcsolat után lecseréltek egy 21 évesre.

Örülj neki, hogy te már tapasztaltál 3 kapcsolat alatt, én meg itt vagyok eggyel, amiről azt hittem, hogy az utolsó is lesz, és egyelőre azt sem tudom, hogyan tovább.

2020. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 22 éves lányként túl vagyok egy két éves kapcsolaton, meg egy komolynak indulón, ahol a férfi meggondolta magát.


Én is arra vágytam h megtalálom majd hamar az "igazit". Hát nem ezt dobta a gép. Én azt nem tartom fairnek, hogy ott van az az oldal, hogy legyen tartásod, meg ne maradj olyan mellett akivel nem működik, aki így meg úgy bánik veled, meg ne érd be kevesebbel. Csakhogy ha minden ilyen helyzetben inkább dobod a másikat, akk meg gyűlik a szám. Az meg nekünk nőknek nem túl menő. Mi nem ránthatjuk meg a vállunkat annyival, h na ez is megvolt. Ez kicsit megint elég ambivalens mint pl a férfiak nagy része azt szeretné h a nő legyen szexisten, bevállalós meg sokat akarjon szexelni. De közben meg elítélik ha mondjuk x évesen volt x kapcsolata vagy dolga férfival. És itt nem kell egyből olyanra gondolni, hogy egyejszakasokkal volt a buli wc-n.

Csak sztem élet nem olyan egyszerű mint a mesékben, hogy megtalál az igazi és bamm. Sokszor csak idővel vagy együtt élés után jösz rá h mennyire mások vagytok, vagy csak kihasznál a másik, vagy nem szeret ugyanúgy, hiába vagy te ragaszkodó, hűséges meg szereted.

Az a baj h tényleg annyi minden kell hozzá, emberismeret, szerencse, mindkét részről legyen

meg a szerelemm, meg az akarás.

2020. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!