Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a sztereot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a sztereotípiáról?

Figyelt kérdés
Ha valaki egyszer házas emberként, legyen az nő avagy férfi beleszeret másba és igen, max elcsattan egy csók pár találkozás és tisztességesen elmondja a párjának és szakit, akkor mással is meg fogja ezt lépni? Korrekt ez vagy veszélyes pár jelölt?
2022. febr. 11. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

“tisztességesen“


HOL?

2022. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen inkább nők csinálnak
2022. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De miért gondolja mindenki azt, ha valaki egyszer másba szeret, de rohadt nehéz érzelmileg a váltás, akkor az feltétlen egy szar ember és tuti a következőt is agyon fogja csalni?
2022. febr. 11. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert érzelmileg 0 az ilyen ember, azért. Nem tud a vágyainak parancsolni, vagy nem tud szeretni senkit. Tudod, aki egyszer megteszi....
2022. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok naív, de máshogyan gondolkodtam erről. Nem lehet,hogy fiatalon hozott egy döntést, ami azóta nem feltétlen a legjobb döntés. És emberek vagyunk mind érzelmekkel. Nem mindig könnyű két ember közt a váltás. Amikor kinlodsz , hogy mit is érzel. Én is jártam már így, de soha nem csaltam meg senkit. De vívódtam.
2022. febr. 11. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy kapcsolatban egyszer előfordul megcsalás, akkor többször is előfordul, mert már nem szereti, nem tiszteli, nem érzi jól magát vele, így nincs akadálya az újabb félrelépésnek, főleg, ha a marhája megbocsátja.


De ha egyszer megteszi valaki, szakítanak és lesz egy következő kapcsolata, akkor simán lehet, hogy vele már nem fogja megtenni. Mert rájött, hogy nem ez a megoldás, megváltozott, meg amúgy is, vele jó a kapcsolata. Kivéve, akinek a vérében van, na annak nem a kapcsolatától függ...

2022. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. febr. 11. 23:27
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Figyelj... Zavart érzek az erőben. Nem gyengén. SENKI nem mondta, hogy ÖSSZE KELL HÁZASODNI egy adott illetővel, ha egyszer nem működött. Vagy ha működött is, senki nem mondta, hogy ülni kell a babérokon, meg bele kell kényelmesedni egy kapcsolatba.

Senki nem mondta, hogy kapcsolat keretein belül is létező fogalom az új impulzus megcsalás/nyitott kapcsolat nélkül (ld. új közös élmények, új közös hobbik, etc)? Mert ha nem, akkor most szólok: létezik. Csak ahhoz fel kell állni a kanapéról, ugyebár...

A problémákra a megcsalás SOSEM megoldás. Ha végképp nem megy valami, akkor válni/szakítani kell. Nincs olyan, hogy "egyszeri alkalom" - sajnos a bőrömön tapasztaltam. Ha mindenkori partneremről kiderülne, hogy velem csalta meg a párját, akkor valószínűleg nem tudnék utána benne megbízni. Folyton azon idegeskednék hogy engem mikor, kivel, milyen ürüggyel csal meg. Oké, hogy új impulzus vagyok adott helyzetben, de vajon meddig...? Mikor un rám? Lehet azt is mondani, hogy legyek érte hálás, hogy ennyi is volt. De nem, nem vagyok az. Ha nem érzem az irányomba az elkötelezettséget, urambocsá azt érzem, hogy rajtam kívül van más ezer, akkor az egész magasról nem érdekel. Nem ítélkezem, de az ilyen ember nem az én típusom. Ennyi.

2022. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne akkor, ha előbb mondaná el tisztességesen, hogy szerelmes másba, és szakítana majd utána csattanna el pár csók meg találkozás? Csak kérdezem, mert ha ezt fordítva csinálod azt elítélem, ha így akkor azt mondom jó, legalább tisztességes volt.
2022. febr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó.
2022. febr. 12. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!