Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mennyire igaz az a sztereotípia, hogy akinek húszon túl nem voltak kapcsolatai azzal problémák lesznek?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem volt még senkim se, mivel mindig azoknak kellettem akik nekem nem tetszettek, ami mai napig nagyon elszomorít. Viszont nem érzem azt, hogy egy bonyolult folyamat lenne a párkapcsolatok működése. Úgy gondolom, hogyha élvezzük egymás társaságát, odafigyelünk egymásra és nem vagyunk önzőek akkor egy egész jó kapcsolat kialakulhatna köztünk. Nem hinném, hogy bizonyos kor után késő lenne.
2019. máj. 27. 20:34
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
60%
Nálunk semennyire. Párom 20 fölött volt már, amikor összejöttünk és 10 éve nagyon jó a kapcsolatunk.
2019. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is csak egy kapcsolatom volt még, de én tudom,hogy nem tartozok az átlagos lányok közé, se a cicababák közé szóval igazából sehova nem lehet bekategorizálni, ettől függetlenül nincs probléma velem de már kapcsolatot se igazán szeretnék. az elmúlt 3 évben szintúgy azoknak kellettem akik nekem nem, vagy pont fordítva
2019. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29 volt a férjem, amikor összejöttünk. 12 éve. 😊 Csodálatos apa, remek férj, semmi baj nincs vele, csak nem fért bele az értékrendjébe, hogy fűvel-fával kavarjon.
2019. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a probléma, hogy 21 évesen már túlságosan akartam, és olyasmire is igent mondtam az első barátomnak, amivel valójában nem értettem egyet, csak hogy legyek már végre kapcsolatban. Ez amúgy nem lett volna gond, ő hajlandó lett volna engedni is belőle, de közben adódott egy másik probléma is. Elkövettem azt a hibát, hogy nem kommunikáltam felé elég világosan az igényeiket egy bizonyos dologgal kapcsolatban, és így sajnos felreértettük egymást, mert utólag kiderült, hogy mindketten ugyanazt szerettük volna, de mégis ezzel ellentétesen viselkedtünk, amire addigra már sajnos ráment az egész kapcsolat. Itt a tapasztalat lehet, hogy segített volna.


Mostani párom 24 éves volt, amikor megismertem, én vagyok az első valódi komoly kapcsolata. KB. fél éve jól működik szinte minden. Ami meg nem, azt vagy még tudjuk beszélni, vagy eleve abból adódik, hogy eltér mondjuk a véleményünk, de az ilyen helyzeteket is meg kell tanulni kezelni, és eddig szerencsére sikerült.

2019. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
N előző vagyok
2019. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos néha igaz. És hosszútávon a kommunikációban myilvánul meg, mégpedig abban, hogy elbeszéltek egymás mellett.
2019. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fruzs33 ***** válasza:

Van benne némi igazság.

Páromat júliusban ismertem meg ő 22,én friss 18 éves voltam.

1 hónapig halogattuk a találkozást a sok fájdalom és sérelem okozta sebek miatt.

Aztán augusztus közepén rászántuk magunkat,és egyeztettünk időpontot estére nálam.

Elég jól sikerült.

Udvarias,kedves,figyelmes volt.

2 tábla Milka Oreó és egy csokor vörös rózsa kíséretében érkezett.

Nem találtam rá szavakat meglepetésemben.

A virág vázát kapott,testvéremmel megegyeztünk 1-1 táblában,aztán órákat beszéltünk és velem aludt az ágy egyik szegletében ő,a másikban én.

Kommunikáció téren elég gyengéről indultunk.

Aztán elhívtam egy közeli faluban egy koncertre,amire megérkezett.

Már akkor tudtam,hogy ez ami köztünk folyamatosan kezd el alakulni nem átlagos Tinder randik lesznek.

A kapott zsebpnzemből szerelmes smiley párnát vettem,és lejelentkeztem Tinderről.

Kellett hozzá a kitartásom és a türelmem,mert teljesen más fajta világ ő,mint amihez hozzászoktam,ahogy neki is hozzám,hogy megszelidítsen,na meg őt kibontakozni kellett hagynom lassacskán,mert neki érintetlen szája és teste volt.Női érzéseket nem igazán kapott,ahogy én sem férfi oldarról.

Minden fáradozásunkat megérte.

Édesanyámmal és az ő nagymamájával volt gyengébb kommunikáció,de szépen fokozatosan haladtunk.Családba vagyunk mindkét oldalról véve,és már velünk is számolnak fontosabb dolgoknál.

Elég piszkos fantáziám átszállt rá,átvettük egymás szövegkörnyezetét,szófordulatait.

Minden működik szépen a maga útján,elfogadjuk egymás barátait,családját.Tisztában vagyunk előnyeinkkel,és hátrányainkkal.

Már együtt haladunk.

Büszke vagyok erre amink van,és az eredményeinkre,harcainkra támogatásainkra,és arra,hogy nem létezik az a bizonyos lehetetlen,és az mellett,hogy hagyjuk egymást érvényesülni,nem adjuk fel álmainkat és céljainkat,illetve előre vezet az út,amin járunk.

2019. jún. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!