Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a nők, hogy a férfiak számára fontosabb a szex?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom hogy a férfiak számára fontosabb, szerintem ez egy sztereotípia.


Illetve maga a szex se ad többet szerintem a férfiaknak mint a nőknek.Sőt egy nőt nehezebb is ki elégíteni,ezért férfiként sok munkát(odafigyelèst)kel bele tenni hogy a partner is èlveze.


Nektek mi erről a véleményetek?



2021. márc. 17. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is fontosabb és férfi vagyok.
2021. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan fontos egy ferninak, hogy par perc alatt elintezi maganak, es kozbe sporol rengeteg idot es penzt.
2021. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nonek fontosabb. Ha nincs, rogton szakitani akar

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2021. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert általánosságban ez igaz is.
2021. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Biológiailag így vagyunk ellátva. A spermiumok állandóan (még 80 év fölött is) termelődnek és kikívánkoznak a férfi testéből. Mit kezdjen velük? Talál egy nőt (akihez vagy hűtlen, vagy hűséges).
2021. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
A nőknek is fontos lenne, a jó szex.
2021. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy a férfiaknak fontosabb a szex, nekünk meg a jó szex fontos. Hát igen, azzal munka van.
2021. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

"termelődnek és kikívánkoznak a férfi testéből. Mit kezdjen velük?"


Verje ki. Ha fiziológiai szükséglet, akkor ha az evéshez akarom hasonlítani, ha éhezel, akkor magadnak is tudsz egy szendvicset csinálni, nem kell étterembe menned.

2021. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Az önkielégítés nem szex? Hát micsoda?
2021. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Önkielégítés.
2021. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!