Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek hálás azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek hálás azért mert kedvel a csaj? Várjak még rá? 37F

Figyelt kérdés

24 éves, találkozunk, bár randira még sosem hívtam. Tudja, hogy bejön nekem. Elmondta, hogy egyelőre nem érzi, hogy több lehet közöttünk barátságnál, pedig ő is vonzónak tart, mondta. Hozzátette nem tudja, hogy a jövőben lehet-e több, de már az is nagy szó nála, ha találkozgat valakivel.

Most akkor ez lekoptató szöveg, vagy hihető, hogy gondolkodik még és nem tudja, hogy lesz-e több, mert ahhoz kelene még pár tali?


2022. febr. 13. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lekoptató szöveg, csak nem meri elmondani.
2022. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hány %-ot adsz rá?
2022. febr. 13. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel indokolta, hogy nem tud még kapcsolatot elképzelni?

De nekem is lekoptató szövegnek tűnik, ha igazán bejön valaki, azzal akar kapcsolatot az ember.

2022. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan hogy valaki tetszik, de kell egy kis idő míg eldöntöm, hogy tetszik-e annyira hogy járjak vele. Ráadásul ebben az esetben érthető hiszen 13 év kor különbség van és ezt meg kell gondolni.

Mondjuk 60% hogy igazat mond és 40% hogy lekoptató szöveg

2022. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van valakije, vagy egy másik udvarló.
2022. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3, Azzal, hogy valamikor olyan személyt lát személyemben akivel el tud képzelni kapcsolatot, valamikor meg úgy érzi nem.
2022. febr. 13. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Sietsz valahova?

Nem kell agyalni, taliztatok és kész.

N30

2022. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Találkoztatok, amire kedvesen annyit reagált, hogy legyetek barátok, ő nem érzi késznek magát. Akkor én ezt most lefordítom, miért is mondják a lányok. 1) nagyon kényelmetlen élőben német mondani. Egyrészt, ha van közönség, másrészt, ha kimondjuk az igazat: idős vagy hozzám, nem érzek rádpillantva szexuális gerjedelmet és enélkül nekem nem megy, mert ha erőltetjük, később sem lesz jobb, próbáltam és nem, és hagyjuk, vagy egyszerűen a külsőd nem, a szövege nem - akkor, ha ezeket kimondjuk, jön sok férfi részéről a győzködés része. 2)de adj esélyt, de még látod, milyen jó lesz, találkozzunk még 5x (csak azt nem teszi hozzá a legtöbb, hogy a női nem szerinte igen). Nem akarjuk ezt hallgatni. 3)a nők a gyengébb nem. Ha alapból azt érzem, valami nem jön be a másikban, nem bízok benne, akkor nem piszkálgatom az egóját, hogy később kiverje a fogam/szemem, mert kitudja, meg tudom-e védeni magam. Szóval, lehet egy ösztönös félelem,adott személytől függően. El kell fogadni, hogy nem, és nem agyalni. Nem a te hibád, ő egyszerűen nem az a puzzle-darabka. Keress mást! Nagyon kedves volt veled, szóval ne bántsd!
2022. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!