Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ez rátok is igaz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ez rátok is igaz vagy csak a nők fő jellemzője?

Figyelt kérdés

Ha adott egy személy, aki nagyon tetszik. Telik az idő, egyre jobb kapcsolatban vagytok, de egyik fél sem mondja ki hogyan érez.


Vajon csak mi nők vagyunk álmodozik, hogy otthon is gondolunk a férfira, vajon hol van vajon mit csinál stb?


Ti gondoltok a nőre, ha vonzódtok hozzá?


2022. febr. 14. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is szoktam gondolni a kiszemelt nőre
2022. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni.
2022. febr. 14. 15:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak álmodozók igen, de a legtöbb faszi az a dolgára figyel. Az álmodozónak nincs igazán élete, ezért mondják h nekik a nő a minden, mert tényleg igy van, meg ezért halnak bele a nyomorukba mert semmi más dolguk nincs ezen kivül. Pedig egy motorcsere vagy vmi tiszta szopás szerelés megoldaná a gondolataikat :D
2022. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon jól megnevettettél, köszi! 🤣
2022. febr. 14. 16:16
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

"De jó ezt olvasni."

és ebben mi olyan jó? kapcsolat akkor lesz, ha nem csak magukban ábrándoznak a felek, hanem konkrét lépéseket tesznek.

2022. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért jó olvasni, mert ezek a sorok azt mutatják, hogy képesek vagytok érzelmet megélni és nem csak egy darab húsként nézni a nőkre.
2022. febr. 14. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is szoktam fantáziálni, de inkább arról, hogy jókat beszélgetünk, elmegyünk valahova, este főzünk valamit vacsira, ilyesmi. Hogy épp merre jár, mit csinál, az kevésbé kúszik be a képbe. Szóval nálam inkább a közös jövő elképzelése dominál, mint hogy őt önmagában szemléljem.
2022. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az csak 1 példa volt, de így értettem igen.
2022. febr. 14. 17:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, gondolok a nőre, akihez vonzódnék, és én sem merném kimondani, mi a pálya.
2022. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. febr. 14. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!