Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak kicsit derogál vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak kicsit derogál vagy szégyelli hogy nem vagyok vmi karrierista?

Figyelt kérdés
Párom ügyvéd. Én meg egyszerű admin munkát végzek és ezt is utálom. Mondtam neki hogy inkább lennék eladó. Nem szólt semmit, de ahogy láttam az arckifejezését nem nagyon díjazta. Nem szokott beleszólni ebbe, de már korabban is felfigyeltem valami hasonlóra amiből az jött le, mintha nem nagyon díjazná, hogy ilyen egyszerű munkákat vállalok, amit szinte bárki elvégez. A családja előtt lehet szégyell, nem tudom, mindeki megaagy náluk.
2022. febr. 14. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még annak is örültem volna, ha a párom legalább eladónak elmegy, de még az is büdös volt neki. Azt várta hogy tartsam el, de azért lelkesen jött az egyenlőséggel...


F

2022. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Nő vagyok, könyyvizsgálóként dolgozom... Ha a pasim közölné, h ö inkabb elado lenne, en biztos szakitanék...
2022. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
#2 Legalább megszabadulna egy idiótától.
2022. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Légyszí írd le miért.
2022. febr. 14. 16:06
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
A családja biztos azt várta volna, hogy egy értelmiségi nőt választ.
2022. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3# Bocs, lepontoztalak, véletlen azt olvastam "megszabadulNÁL* egy idiótától"
2022. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5. Értelmiségi nő vagyok, párom meg se néz mást.
2022. febr. 14. 16:13
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

2

Egyreszt, mert hétvégén is dolgozna, másodszor pedig, én fogom makd eltartani?

Én havi 5-600 körül keresek. Ő ennek a 2xeset! Ha eadónak menne, az én fizetesem felet hozná haza. Mindezt ugy, h 2x többet dolgozik

2022. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

8.

Most akkor a párod is dobjon, mert csak fele annyit keresel?

2022. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

9

Egyreszt, nem fair összehasonlitani a kettőnk fizetését, minekutan van ket gyerekünk, vagyis van -4év hátrányom a karrierepitesben.


Másrészt, én minden tőlemtelhetőt megteszek, képzem magam, most lesz meg a második diplomám, 4 nyelven beszélek, és folyamatosan keresem az új lehetősegeket, es ha jobb adódik, szó nélkül felmondok, és másik munkahelyre megyek! De eszembe nem jutna, felmondani, es elmenni egy szarabbul fizető, hétvégén is masszivan foglalkoztató 12 orás munkahelyfe fele annyi pénzért! (Nem.utolsó sorban, sokkal szarabb presztizsü helyre. (Megjegyzem: ez annyira nem zavarna, a hetvégi meló, meg a megcsappant fizetés annál inkabb)

2022. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!