Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú évek óta tartó netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú évek óta tartó netes ismeretség?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerek egy csajt, viszont élőben eddig még sosem találkoztunk. Amolyan haverság, vagy nem is tudom mi ez. Viszonylag gyakran beszélünk neten. Nem tagadom, nagyon szép nőnek találom... Évek óta van párja.

Szerintetek lehet nála esélyem...? Vagy ez csak egy sima "netes haverság, barátság" lehet? Ne lássak bele többet, mint ami?!


2022. febr. 15. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Miről szoktatok beszélni? Adta halvány jelét is annak, hogy szeretne valamit tőled? Mesél neked a barátjáról?

A leírtak alapján én amúgy csak haverságnak gondolom a részéről, biztos tud veled egy csomó dologról beszélni, amiről a párjával mondjuk nem, de ez nem azt jelenti hogy ettől lépne is valamit feléd. Ő tudja, hogy részedről ez több is lehetne?

Tervben van, hogy valaha találkoztok is?

2022. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Semmi esélyed!

Ezt sosem értettem, hogy jön létre ilyesmi. Elmesélnéd, hogy miért kezdtetek írogatni, miről beszélsz egy idegennel, és miért nem találkoztok?

2022. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szokta említeni a barátját. Tervben van, hogy majd nyáron találkozunk...

Bármiről el tudunk beszélgetni.

Még anno egy chat oldalon a barátnőjével kezdtem el beszélgetni, és ő mutatta be Őt. Azóta a barátnőjével már nem beszélek, viszont vele megmaradt a kapcsolat.

Igazából nem tudom, miért alakult így, hogy az évek alatt miért nem tudtunk már találkozni...

2022. febr. 15. 15:22
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű csak egy netes haver vagy neki, szóval ne éld bele magad. Főleg, hogy évek óta párkapcsolatban van.
2022. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Milyen messze laktok egymástól? Először voltál te, es utána csávója, vagy fordítva? Ha már kapcsolatban volt, amikor beszélni kezdtetek, nem tért ki arra, hogy miért kommunikál veled mégis?

Egyébként akár rá is kérdezhetnél nála, hogy mi a szitu. Legalább te is tisztán látnád a dolgokat.

2022. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem ismerkedés, még csak nem is rendes barátság, ha évekig ennyi az össz kontakt. Ha valakivel ennyire kijövök, akkor szánok rá annyi időt, hogy megismerjem személyesen is szerintem.
2022. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ő 27,én 31.

Egy fél Magyarországnyi távolság van köztünk, talán ez is közrejátszott, hogy nem találkoztunk.

Először én voltam.

2022. febr. 15. 15:35
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, én ezek alapján elengedném ezt a dolgot.
2022. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
3-as Én továbbra sem értem, hogy miről beszélgettek. Egy szoros kapcsolathoz közös élmények is kellenek. Az nekem nem lenne évekig tartható, hogy semmi metszéspont az életünkben, csak beszélünk magunkról.
2022. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

ha van párja, mennyire korrekt részedről, hogy az elcsábításán agyalsz?!


tiszteletben kéne tartanod, hogy mást szeret.


nekem is van ilyen netes haverom, ellenkező nemű, sosem találkoztunk, helyén tudom kezelni, netes haver és pont.


neked sem kéne többet belevetítened.

2022. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!