Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha látok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha látok egy képet egy félmeztelen nőről Facebookon egy csoportban ( a csoportnak semmi köze nincs ehhez a témához) és tudom hogy a barátom benne van ugyanabba a csoportba, akkor elönti az agyamat a méreg és a düh meg a kétségbeesés?

Figyelt kérdés
Mivel tudom hogy ezt neki is fel fogja dobni valószínűleg a facebook és látni fogja.
2022. febr. 15. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Beteges, alaptalan féltékenység.


Meg irigység, jó sok.

2022. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos önértékelési és önbzalomprobléma, ami mérgezi az életed és a párkapcsolatod, akkor is ha csak magadban dühöngsz rajta. Ha normális életet akarsz akkor sürgősen kezdesz magaddal valamit.
2022. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Én is ilyen vagyok
2022. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudtok olyan könyvet ajánlani ami nagyon jó útmutató önbizalomhiányra?
2022. febr. 15. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr. David J Lieberman könyveit tudom ajánlani.
2022. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott nyáladzik alatta, akkor jogos.


De így... Strandra se mentek ki, mert ott némelyik nő olyan, mintha meztelen lenne, a szinte semmi fürdőruhákban?

2022. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor netflixet se néztek együtt?

Btw, sok mindenre jók a könyvek, de szerintem egy pszichológus sem ártana hosszú távon.

2022. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!