Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tette meg ezt a lépést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette meg ezt a lépést?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt és teljesen meglepett, amit mondott.

Szeretem, de már egy ideje nem volt olyan jó a kapcsolatunk. Sok esetben okot adott arra, hogy féltékeny legyek, nem igen éreztem, hogy törődik velem.


A legutóbb egy baráti összejövetelen viszont azt mondta, hogy én leszek a felesége mert jobbat találni sem tudna!


Én ezen nagyon meglepődtem ...sosem jött még fel köztünk ez a téma és az utóbbi időkben én úgy éreztem néha, hogy nem is akar velem lenni.


Férfiak, fiúk ti szoktatok ilyen könnyen dobálózni ezzel a kifejezéssel?

Mikor mondjátok ezt egy nőnek?


Köszönöm a tanácsaitokat!



2017. jún. 18. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ivott és a haverok előtt valami nagyot akart mondani
2017. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak akkor mondanám, ha komolyan is gondolnám. Ha pl. már nem olyan jó egy kapcsolat mert már nincs meg a kezdeti izgalom, lelkesedés, de mégis úgy van vele az ember, hogy sok energiát ölt a dologba és magában végiggondolja, hogy végülis ott van mellette egy nő akivel jól érzi magát, szereti, nem akar mást és annak az esélye, hogy újból ilyen barátnője legyen nagyon kicsi így rájöhet, hogy aki vele van az bizony azért van vele mert ő a legjobb "dolog" az életében.

Szerintem komolyan gondolja a dolgot. Beszéljétek meg, kinek mi hiányzik és mit miért tesz.

2017. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!