Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire verné ki a biztosíték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire verné ki a biztosítékot, ha a leendő férjetek a legénybúcsúján öltáncot kapna egy táncos nőtől egy szál magassarkúban, tapogatná, csókoloznak, és nyalná róla a tejszinhabot, valamint a videón látszik, hogy merevedik ott lent?

Figyelt kérdés
A menyasszonynak szolid lánybúcsút terveztek, külön kérte, hogy ne legyenek proli, kínos, szexuális dolgok....

2022. febr. 16. 21:08
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
81%

"Ennyi igenis jár. Aki már emiatt sárkányoskodik azt nem is kell elvenni."


Nyugi, nem is fognak hozzámenni a hímribihez.

2022. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:
Igen, otthon a szüleimnél.
2022. febr. 17. 12:59
 43/56 anonim ***** válasza:
83%
Miért jarna ennyi? Akkor a menyasszonynak is jár, hogy egy görög isten szana szét szexelje a lánybúcsún ugye?
2022. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem élte ki magát, akkor minek kezd bele szimpla párkapcsolatba is? Vagy ott is szabad félreb*szni?

Vagy csak házasság után kell hűségesnek lenni?

~ Hát Qrvára nem!! Gyomorforgató hogy ennyire semmibe vett, és elvileg”” szeret... babám, itt valami nagyon nem stimmel...

Biztos hogy nem mennék hozzá, és hozzátenném hogy ha x együttöltött idő/szeretetem ennyit jelentett neki, hogy így megalázott, mert elkapta a hév” és egy luvnya fontosabb volt mint megalapozni a kapcsolatunkat, akkor remélem jól szórakozott és megérte neki, menjen oltár/haveri-kör/rokonság elé a picsácsk@val. :))

2022. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
65%
Magyarázhatod... 34 es... A bolobd te vagy meg a drága férjed... aki agyba föbe csal... te meg olyan naiv vagy hogy aszthiszed minden rendben... Persze te vagy a rongya aki föz mos takarit.. Mossa a ge..is gatyóját amit más vetett le róla... 🤗
2022. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
88%

Undorító! Szó nélkül lefújnám az esküvőt, menne a franc hozzá olyan emberhez, aki már az esküvő előtt megcsal..🤦🏻‍♀️

Eleve már azt sem értem mi a búbánatnak kell prostit rendelni egy legénybúcsúra, aki aztán ott tekereg a vőlegény ölében, miközben az x nap/hét múlva nősül. A legénybúcsú egyáltalán nem azért van, hogy “szegény” pasi kiélje magát még egyszer! A lószart. Kiélni magadat esküvő, házasság, párkapcsolat ELŐTT kell, nem akkor mikor éppen készülsz elvenni életed nagy szerelmét. Nálam abszolút kuka egy ilyen “férfi”.

2022. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
85%
Én abban a pillanatban kidobtam volna, de te még vele vagy.
2022. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
87%
50 Te miről beszélsz?! Nem, senki nem kefélhet(ne) senkivel, ha egyszer kapcsolatban van/házasságban van! Se legénybúcsún, se lánybúcsún, se máshol. Ez alap, de láthatóan nem mindenkinek..
2022. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
87%
Kuka, ez azzal nem fog csalni, akivel nem lehet.
2022. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
89%
Legénybúcsú szervezéssel foglalkoztam......de a csók szerintem is gáz. Legtöbb (és sokból a legtöbb) legènybúcsún a vőlegény viselkedik. Sok durva legénybúcsús dolog ,egyáltalán nem a vőlegényről szól. A kiéhezett barátoknak inkább.
2022. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!