Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány, ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány, ha egy férfi nem ezermester?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hátrány-e a nőknél, ha egy férfi nem az a tipikus ezermester típus, mondhatni inkább ügyetlen...

De ezt leszámítva bármit megold, hív szakembert stb. Csak nem saját kezűleg oldja meg.


2022. febr. 16. 23:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%

Nálam nem árt, ha legalább a villanykörtét be tudja csavarni.


hölgy válaszoló

2022. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen mind1, amint van egy nálad jobban kinéző vagy pillangósabb faszi azonnal levagy pattintva. Ha sokmindenhez értesz azt magad miatt csináld. Kiszámoltam tavaly, 17millió ftnyi munkadíjat és egyebet hagytam a zsebemben azzal h mindenhez is értek.
2022. febr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem hátrány. Főleg, ha hív szakembert, és ki is fizeti. Nekem tök mindegy, hogy ki csinálja meg, ha kész lesz. Az önkéntes Mekk Elekekhez képest meg kifejezetten előny. Tudod, akik azt hiszik, mindenhez értenek, valójában meg nagyobb kárt csinálnak, mint hasznot.
2022. febr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
87%

#3:


"Tudod, akik azt hiszik, mindenhez értenek, valójában meg nagyobb kárt csinálnak, mint hasznot."


sokszor, de nem mindig. Öcsém azért elég ügyes és precíz tud lenni a legtöbb esetben (gépészmérnök). Legalábbis az esetek többségében tudott segíteni, rontani sosem rontott, amikor pedig valamibe beletört a bicskája, azt azonnal beismerte töredelmesen. Persze lehet, hogy ő kivétel, volt kolléganőtől hallottam az ő apjával kapcsolatosan ilyen Mekk Elekes rémtörténeteket.

2022. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván, aki kárt csinál, nem lesz olyan hülye, hogy legközelebb is megpróbálja...szóval ez ilyen rém egyszerűen működik.

Szakember.....csak győzd kivárni, míg megjelenik, meg kifizetni...bármilyen apró hülyeségért.

Mondjuk vidékre ne költözzön, mert ott aztán van tennivaló 1000-rel.

Lakótelepen ilyen nincs.

2022. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

előző voltam: "rontani sosem rontott"


Ez azt jelenti, hogy abban az esetben se nem rontott, se nem javított a helyzeten.

2022. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
40%
#3 az ilyen univerzális közigazságokat óvatosan kéne hangoztatni, mert 99%ban a lehuzásról szól semmi másról
2022. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Sokkal imponálóbb, ha tudja és felismeri, hogy mikor kell segítséget hívni, mintha összeb-szná ott nekem a lakást, hogy "ő ért mindenhez és megoldja". Ezek nem szoktak jól elsülni. :DD
2022. febr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány, ugyanakkor azért egy villanykörte kicseréléséhez vagy a csap szifonjának szétszedéséhez ne kelljen már szakembert hívni. Szóval ilyen nagyon alap, apró kis dolgokat tudjon megoldani. Igen, nő létemre én is megoldom természetesen.
2022. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk visszagondolva sem vonzott soha Mekk Mester. xD
2022. febr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!