Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a megfelelő embernél semmi nem számít?

Figyelt kérdés

Talán nem semmi, de engedélenyebben vagyunk vele és ez nem attól függ, hogy mennyi pénze van, hogy néz ki és hogy bánik velünk.


A Szex és New Yorkban volt, hogy Charlotte panaszkodott, hogy szegfűt hozott a randi partnere, majd mondta, hogy Harrynél ez nem zavarta volna, mert a megfelelő embernél semmi nem számít, ő kopasz volt és tele szájjal beszélt, de mégis szerette.


2022. febr. 17. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami.

Aki úgy érdekelt, még a folyamatos szuszogasat is imádtam, a nagy füleit.. mindent.

Pénze az például egyiknek se volt, akivel így éreztem, de még kifejezetten jó pasik se csak megszerettem őket azért, ahogy bántak velem.

Szóval igen, szerintem van ebben igazság.

2022. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem biztos, hogy a megfelelő ember, de a szerelem kell hozzá.
2022. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Szex és New York, mint az élet iskolája... Van még lejjebb?
2022. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem számít.. én fülig szerelmes lettem egy kövér, fogatlan, szüleinél lakó tróger férfibe..
2022. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van benne némi igazság
2022. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Forditva

Egy gyari munkást lesz.rom ha beszol

Ha a párom szol be azt már nem.

2022. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"és hogy bánik velünk."


Ilyen nincs. AKinek mindegy, hogy bánnak vele, az sürgősen keressen fel szakembert.

2022. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szerelmes vagy, akkor megeshet. Viszont ha annyira elmegy az eszed hogy beleszeretsz egy ingyenélő, agresszív f.szba, aki még meg is ver, akkor onnan kb csak a jóisten menthet ki.
2022. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az mondjuk tényleg nem mindegy, hogyan bánik velem. De a többinél igaz. Ami a szerelemtől cuki, az másnál szánalmas, vagy idegesítő.
2022. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Hollywoodi romkomokban van ilyen. Ez nem pontosan így működik…
2022. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!