Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek számít ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek számít ez a dolog egy nőn, vagy igaz a mondás, hogy ezt a nők inkább egymásnak való megfelelésből csinálják?

Figyelt kérdés
A körmökről lenne azó: mennyire fontos számotokra a körömlakk/műköröm? Plusz a szemetekben egy sima, rövid, festetlen körömmel szemben, vagy nem érdekel titeket?
2017. jún. 14. 18:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
2017. jún. 14. 18:12
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

A második jobban tetszik. Esetleg, ha gyenge, vagy alkalom van, ken rá átlátszót, de a színes lakk vagy a hosszabb köröm nekem nem igényem. Más meg lehet mást mond.

30/f

2017. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Most azt ne nézzétek, hogy az első egy "husis" kéz, csak a stílus miatt tettem azr a képet
2017. jún. 14. 18:16
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
2 férfit kérdeztem eddig erről. Mindkettő a natúr körmöket szerette. A festett még csak-csak elment, alkalmanként. Mindkettő műkörömellenes volt.
2017. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Az első nem fog nekem rakott krumplit csinálni, az hótziher! Tehát a második a nyerő.
2017. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5.: és ha csak alkalomra?
2017. jún. 14. 18:20
 7/22 A kérdező kommentje:
(Amúgy te főztél már valaha a párodnak, vagy csak elvárod a rakott krumplit? ;) )
2017. jún. 14. 18:21
 8/22 anonim ***** válasza:

A nagyon plázarib4ncos, hosszú körmöket kivéve kb. egyáltalán nem érdekel, hogy milyen a körme egy nőnek.

Szóval ja, ezt egymásnak megfelelésből csinálják.

2017. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%

Az első nekem se tetszik. Csilli-villi gagyi béna szerintem. ... NÉHA ha nem olyan feltünően, de befesti, akkor oké, csinálja, nekem mindegy, DE sose kérném tőle, mert nem tetszik.


Annyira nem utálom, hogy megkérném, hogy ne tegye, de nem díjaznám igazából. Nem bókolnék, hogy milyen szép vagy egyéb...


Natúr. Esetleg átlátszó lakk, az oké.

2017. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Én imádom, ha lakkozottak a körmök, főleg lábon. A legjobb, ha kézen-lábon. Jó élénk, lehetőleg bordó, piros, sárga, zöld, királykék színben. A natúr is csodás, ha ápolt, szép körmökről van szó, ha áthúzza sima átlátszó gyöngyházzal, ami szépen fénylik, maga a tökély. Műkörmöket nem szeretem.
2017. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!