Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha ugyan olyan magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ugyan olyan magas a pasi, mint ti, az megfelelő nektek? 175 cm magas pasi törpének számít?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi az esélye, hogy nekem egyszer velem egymagas barátom legyen, mert elég kicsi vagyok. Nekem a 175 cm pont ideális lenne, mivel alacsony vagyok. :D

De nem azt nézem, hogy hány centi a pasi. :)

16/L

2011. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

én is 175 cm magas vagyok, és a magasságom miatt még nem volt gondom a csajozással:D

úgy vettem észre h manapság a 175 az egy átlag magasság. vannak tőlem magasabbak is, de alacsonyabbak is.

18/f

2011. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ui: bocsi h fiúként válaszoltam : D


előző voltam.

2011. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 szamóca.. ***** válasza:
100%

ha magassarkúban nem vagyok nála magasabb akkor oké.

175 az határeset, de még belefér. bár vonzóbbak a magasabb pasik, de nem kizáró ok

2011. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ez normális magasság.(: egy tőled magassabb srácot ismerek, ő meg panaszkodik hogy túl magas (178), pedig még az is pont jó:)


16/l

2011. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen okés a magasságod! Törpétől azért messze vagy :D
2011. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
jahj szami de felszínesek vagyunk, nekem meg 90es mellbőség alatt nincs nő:P
2011. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
azért jobb ha magasabb tőlem..egyfajta biztonságérzetet ad...és ha magassarkút veszek fel, akkor is kisebb legyek tőle
2011. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 szamóca.. ***** válasza:

mi felszínes azon ha van valami ami tetszik, és van ami nem? neked se tetszik ha torkonhánynak, gondolom, úgyhogy előfordul az emberrel hogy vannak dolgok amik nem jönnek be. majd ha azt mondom hogy 180 alatt senkivel sem vagyok hajlandó összejönni, akkor lehet verni a nyálad hogy felszínes vagyok. bár, azt is megmagyarázom neked:D


amúgy engem nemigen zavar hogy milyen elvárásaid vannak, majd találsz magadnak olyat. van akinek csak a 90es mell felel meg, és ez így van rendjén.

2011. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 szamóca.. ***** válasza:
és látod, most nem én kezdtem:)
2011. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!