Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet attól bajom, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól bajom, hogy sok ehhez hasonló kérdést olvasok el ebben a szerelem, szex rovatban?

Figyelt kérdés

gondolok az itt található sok "értelmes kérdésre. persze tisztelet a kivétel.

néha jót röhögök, de néha a kétségbe esés kerülget, hogy léteznek ilyen emberek. azon imádkozom, hogy nem futok velük össze.


2010. szept. 11. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
?
2010. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te is olyan kérdést tettél fel, amitől meg nekem lesz mindjárt hányingerem. :)
2010. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet.... :D én gyűjtőm őket . .van vagy 40 képem már :D

amin sírni lehet xD aki kéri írjon privátot :D

2010. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Haveeer... BÁRCSAK olyan problémákkal küszködnék mint te


:D

2010. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

baj nem ha nem veszed magadra, az emberi hülyeség határtalan...(Y) így kell fel fogni, és sajnos nincs olyan hogy nem futsz össze egy kicsit beütéssel élő emberrel...:S

pl. egyik barátnőmet(barát) fojtón ha diszkóba vagy bármi helyre megy akkor az idióta srácok állandóan rá szálnak... pl. full idegen azt ilyet szól neki úgy hogy közben szorítsa a kezét...:S nagyon tetszel nekem... járjál velem... nem akarsz egy mentetett... -.-" paff


16/F

2010. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kell olyan helyre menni ^^^17/f
2010. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

te se vagy épp normális ha ilyen kérdést teszel fel :)

és mivan ha öszefutsz veluk valahol úgy tünik te is olyan idiota vagy mint a többi

nem érdekel hogy most ez hogy írtam sietek nem fogom kijavítani

2010. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is félek, hogy meghülyülök. Ezért csak max. fél órát jövök fel ide. Azt is csak sörrel bírom.
2010. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lol
2010. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!