Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totálisan odavagyok érte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totálisan odavagyok érte, mégsem az én "stílusom". Mi a fenét kéne tennem?

Figyelt kérdés

A kérdés persze elméleti, kérdezhetném úgyis ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Én egy nyugis egyetemista lány vagyok, szeretem a bulikat, de azért számomra a tanulás az első. Két hete megismertem egy srácot, ugyanoda járunk, csak más szakra. Ő egy tipikus "party arc", bárkit megkaphatna és meg is kap ha akar. Rengeteget beszélgettünk és megmutatta az emberibb arcát is, rájöttem hogy tud ő normális is lenni és abszolút nem csak tárgyként képes kezelni a nőket.

Volt hogy buli után részegen együtt aludtunk, mégsem használta ki a helyzetet, viszont rengeteget szeretgetett, összebújva aludtunk egész éjszaka, reggel pedig a cirógatására, öleléseire ébredtem. Ez olyan dolog, amit szerintem nem lehet megjátszani, márpedig eléggé őszintének tűntek a mozdulatai. Akkor úgy éreztem, hogy kellek neki. Az esetek 90%-ában, ha én nem megyek, akkor nem találkozunk, mert közbejön valami, blabla.... ha megyek, akkor pedig boldogság van és rengeteg szeretet.

Most még is mi a frászt kéne csinálnom?

Ittasan mindig azt mondja imád, csak én kellek neki, szeretné ha összejönnénk stb. Ha másnap józan és úgy kérdezek rá, akkor kicsit megszeppen, nem igen ad konkrét válaszokat, kitér, avagy csak megcirógat és nem szól semmit...

Szeretném, ha összejönne, de nagyon félek, hogy csak bántani fog. Még is mit kéne tennem? Hallgassak a szívemre, vagy az eszemre?


2011. szept. 22. 22:52
1 2
 1/13 WhiteLabel ***** válasza:
39%
én ezt ilyen fáradtan nem vagyok hajlandó elolvasni, bocsi.
2011. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
ezt neked kell tudnod, ott belül, mert csak te tudod eldönteni, hogy megéri-e neked ez a pasi azt, hogy esetleg mégis összetöri a szíved. nekem a te helyedben megérné. szerintem attól szebb nincs, amikor egy ilyen rossz fiú képes szeretni.
2011. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én is megpróbálnám vele :)

kitudja mi sül ki belőle

2011. szept. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos tavaly ilyenkor is pont így jártam, az hatalmas koppanással végződött. Általában nem érdekel a külső, de ettől a sráctól első pillanattól kezdve oda vagyok meg vissza, kívülről-belülről tetszik egy-két idegesítő momentumot leszámítva, amire feljebb már utaltam. Én eltudnám fogadni úgy ahogy van, ha képes lenne kimondani, hogy mostantól csak én és más nem... Leginkább attól rettegek, hogy holnap meg holnap után mit fogok visszahallani kivel mit csinált.

Az utolsó két választ köszönöm, természetesen tudom, hogy nekem kell döntenem, de pont erre voltam kíváncsi, hogy ti sodródnátok tovább az árral, vagy inkább még most hagynátok a dolgot?

2011. szept. 23. 10:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlan nagyon lelombozni, csak nm szeretném, ha még rosszabb lenne. Nekem is holt h jól lemattultam, táncpartneremről tudtam, h bejövős vok neki, rányomultam. Kijózanodtam nem kellett, csak mint táncpartner. Ezzel szegényt taccsra is vertem. A másik fele a dolognak, h idáig csak azt bántam meg életemben amit NEM tettem meg. Szal döntsd el te, én csak a saját tapasztalataimat írtam le :) 24F
2011. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nos kedves utolsó én is pont ettől félek. Ha éppen ivott, akkor imád így szeret úgy szeret, ha józan, akkor meg távolságtartó. Éppen ezért nem tudom, hogy most csordogálnom kéne az árral, vagy hagyni a fenébe az egészet mert csak bántani fog...
2011. szept. 23. 13:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik, hogy csak meg akar húzni, viszont valami okból kifolyólag nem mer lépni.



Az meg, hogy nem nyomult rád dugási céllal(vagyis pontosabban nem dirketbe, feltűnően,vagy primitív módjára tette), azzal mit is ért el? Azt, hogy most ódákat zengesz róla, hogy jajjj milyen rendes, ő nem is olyan blablabla. A nagyon primitív csávók, vagy az okos srácok csinálják azt primitív lányokkal, hogy már aznap este meg akarják dönteni és szerintem te sem vagy idióta meg a srác sem az, és jobbnak látta kedveskedni, ahelyett, hogy azonnal rádtörje az ajtót. Ez a legbiztosabb módja a szélhámosnak arra, hogy bejusson a bugyidba.



A helyedben nagyon nem élném bele magam abba, hogy köztetek bármi is lesz a szexen kívül. Ha azt érezné valójában, amit mond részegen, akkor már rég összejöttetek volna, mint pár

2011. szept. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"amit szerintem nem lehet megjátszani"



sokat kell még tanulnod kislány:)

2011. szept. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Azt írtad ha másnap józan Ő nem ad konkrét választ ha rákérdezel, szóval itt nem az a kérdés hogy Te össze jössz e vele, hanem hogy Ő akar-e veled józanon is bármit kezdeni. Nem rajtad áll vagy bukik. De inkább bukik. Már onnantól cinkes hogy TUD normális IS lenni-.- te jó ég egy igazi angyal lehet a srác (persze csak ironizáltam).
2011. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nem akar foglalkozni veled. Szerintem nem tetszel neki eléggé. Melletted fekszik és rád sem mászik?? Ne szépítsük a dolgokat: ha annyira bejöttél volna neki, akkor nem feküdt volna melletted.

Tetszel neki, de nem Te vagy az igazi.

Sajnálom.

2011. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!