Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vèleményetek egy 42 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vèleményetek egy 42 éves férfi ès egy 20 éves lány kapcsolatáról ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 16:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
41%
Izgalmas volt, mellette igazán nagybetűs nőnek éreztem magam. Jó visszagondolni rá, csak sajnos rövid ideig tartott. Én 19, ő 40 körül volt akkor.
2022. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen megérteném a lányt, őszintén gratulálnék neki 🤩
2022. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
19%
Hát ez én voltam kb 2 éve. Szeretlek, Apu. <3
2022. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt apukám 20 évesen.
2022. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
83%

nem a külvilágnak kell megfelelni, de a külvilág mégis mérgezheti ezeket a kapcsolatokat.


kérdező esetében 22 év a korkülönbség, der ismerek olyat, ahol 24 év, és a csaj szintén 20 volt, mikor összejöttek.

a pasija meg rengeteg kellemetlen szituba került miatta, volt, h. a csaj apjának nézték, volt, h. verekedésbe keveredett, mert beszóltak neki, de alapvetően nagyon óvatosan kezeli a magánéletét, nem mer beszélni róla... és az baj, ha amiatt nem beszélsz a magánéletedről, mert szégyen tapad hozzá és ínban érzed magad.

2022. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
78%
* kínban...
2022. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
22%
:) Amúgy meg egészségére a vén kecskének és a kis "k"-nak is.Sokan szeretik apucit...
2022. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem irigyseg van, hanem inkabb az, hogy ezt a ket embert kicsit betegnek nezik. Pl a ferfit onzo vagy perverznek a not meg lelkileg instabilnak akit kihasznal manipulal egy idosebb.
2022. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem érdekből működik a kapcsolat (a férfi anyagi javai, vagy a nő fiatal teste miatt), hanem tényleg közös az érdeklődésük, jól kijönnek egymással, olyan, mintha régi barátok lennének, megvan a kölcsönös vonzalom és bizalom, addig bár a társadalom többségi része szerint lehet fura egy ilyen kapcsolat, de valljuk be: ehhez a társadalom ezen részének sincs semmi köze, ahogy a helyeslőknek sem.
2022. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
25-ös vagyok, az általam említett pár esetében a csajnak a családjából hiányzott az apa, vagy elváltak vagy meghalt, de azt tudom, h. az anyja nevelte fel... tehát vmi apakomplexus... a férfinek meg fontos a dominancia, amennyire ismerem.
2022. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!