Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vèleményetek egy 42 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vèleményetek egy 42 éves férfi ès egy 20 éves lány kapcsolatáról ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 16:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
25%

#29 vagyok

És ha az egyéb "furcsaságokat" sem "illik" megszólni (melegek, narkósok, telefonfüggők, Instasztárok, különféle etnikumú és vallású emberek), akkor őket se szólja meg senki. Jó, tudom, vannak olyan tulajdonságok, amik velünk születnek, ezek kapcsán tényleg elvárható a tolerancia. De sok, talán a mienknél fejlettebb, vagy inkább nyitottabb társadalomban a nem velünk született tulajdonságokkal szemben is megvan ugyanez. Nem?


Szerintem korkülönbség tekintetében lehetünk elfogadóbbak, az nem annyira nagy bűn, már ha bűn egyáltalán... Ha ők, ketten akarják egymást, nem kényszeríti őket senki, akkor miért pont mi ítélkezzünk, mikor egyiküknek sem vagyunk sem anyja, sem apja?

2022. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
25%

#31 vagyok


Persze attól még lehet véleményünk, de nem kell kiüldözni az ilyen párokat a világból, mintha embert öltek volna...

2022. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt ilyesmi fiatal koromban. Fiatalos volt a pasi, jó volt vele bulizni, minden normális módon működött, tehát nem volt olyan érzésem, hogy milyen öreg, vagy ósdi, vagy hogy mondjam. Kinézetre sem látszott különösebben rajta, vagy öltözködésben. Nekem mégis sokszor volt olyan érzésem, hogy generációs szakadék van köztünk. Az ő gyerekkora nem azokban az időkben zajlott mint az enyém. Már leérettségizett rég mikor én megszülettem. Mikor mesélt valamiről, mindig azt éreztem ez az ember már mennyit élt! Ez mindig olyan furcsa volt, valahogy nem tudtam teljesen azonosulni a sztorijaival. Nem tartottam őt öregnek, de mivel nem egy szimpla ismerősöm volt, valahogy mélyebben akartam kapcsolódni a lényéhez, ez viszont nem sikerült, az említett szakadék miatt. Mindig hiányérzet maradt bennem.


39N

2022. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sok 42 éves férfi és 20 éves nő van ezen a bolygón. Melyikük elméleti kapcsolatáról kéne gondolnom valamit?
2022. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak azzal van baj, ahol hatalmi visszaélés történik.

én tudok ilyet tanár-diák relációban, és még a képzés ideje alatt összejöttek.

hiába nagykorú mindkét fél, etikai aggályokat vet fel, mert aszimmetrikus, alá- fölérendeltségi viszony állt fenn.

2022. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
35%

31

Majd akkor leszünk elfogadóak, ha nem köpköd mindenki a 30 feletti nőkre.

2022. febr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
22%

#36 Elég megkeseredett életed lehet, ha így általánosítasz. Nem köpköd mindenki a 30 feletti nőkre, csak lehet, hogy aki nem köpköd, azt nem veszitek észre.


Egyébként szerintem ha nekik jólesik, egészségükre a kapcsolatot! :)

2022. febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
42%

Akik csupán a korkülönbség alapján ítélkeznek, azok bizonyára megvetik a következő párokat is:


- Rosie-Huntington Whiteley és Jason Statham,

- Camila Morrone és Leonardo DiCaprio,

- Emma Heming Willis és Bruce Willis,

- Hilaria és Alec Baldwin,

- Leila George és Sean Penn


stb...

2022. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

#39:


Nemcsak ilyen párok vannak. Elrettentésnek ott volt Angelina és Billy Bob is.😂

2022. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Vagy Ashton Kutcher és Demi Moore.😅😅
2022. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!