Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 hónapja van párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja van párom, de folyamatosan az exemre gondolok. Szeretem a mostani párom de valamiért nem tudok szabadulni ettől az érzésről, hogy ne gondoljak rá. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell szegény párodat ennek kitenni? Ülnél meg a fenekeden egyedül, na!
2022. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy ez miatt rossz ember lennék... Nem csaltam meg. Nem rossz indulatú kommenteket kerek!!!!
2022. febr. 21. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es nem rosszindulatú, csak tárgyilagos! Ha nem vagy túl az exeden nem kellene ismerkedni, ha 8 hónapos kapcsolatban ez felmerül, akkor nyilván nem szereted a párod.
2022. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy rossz ember vagy, hanem hogy egy önző f*szkalap.


Mi a jó nektek ebben, de tényleg? Miért nem lehet tisztességgel kivárni egy minimális gyászidőt, ameddig nem tapostok bele egy másik ember lelkébe? És akkor te szeretnéd az áldozati pózt is magadnak. Hallatlan…

2022. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor össze jöttem a párommal akkor nem éreztem ilyet. Miután felkeresett többször is az exem, akkor kezdődött ez. Számát is letiltottam, ál Facebookot csinált, hogy elérjen. És igen szeretem a párom. Nekem ne mondja senki, hogy nem gondolt sosem az exére úgy, hogy közben van párja.
2022. febr. 21. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tudod, amikor neked b-sszák át így a fejedet, akkor átértékeled ezeket a dolgokat…
2022. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelentve
2022. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!