Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma megláttam egy férfit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megláttam egy férfit és azóta is rajta kattogok folyamatosan. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Nem volt semmi különösebb,nem volt mosoly, flört, akármi, csak felszálltam a buszra és összenéztünk, azóta teljesen rá vagyok görcsölve, és nemsokára haza jön a férjem is. Össze kell vhogy szednem. magam, mert ez nem normális. Sose fordult elő még ilyen fura dolog,érzés.

31N


2021. nov. 26. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Velem gyakorta előfordul.


Unom máe hogy az ilyen pillanaþokbol ugysem lesz soha semmi. Sajnálom ugyan. De ennyi.


Ha mondjuk barátom van, akkor csak egotuningnak veszem az egészet.

2021. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
*már
2021. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ilyen gyakran előfordul....meglátunk valakit és napokig vagy hetekig ő jár a fejünkben, aztán lehet, hogy soha többé nem látjuk
2021. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Ilyen volt velem a napokban..


Ültem a kocsiban , és ahogy felnéztem, láttam, hogy néz ...

zavarba jöttem.

Ahogy hajtott elfelé, én közben szálltam ki a kocsiból , és láttam ahogy néz visszafelé rám...

Azóta is gondolok rá.

17 éve vagyok férjnél.

37 éves vagyok

2021. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez rendszeres. Pár nap, max. 1-2 hét és elmúlik, ha nem látod többet.
2021. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4- es vagyok


Miért lettem lepontozva???

2021. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam szerencsére nincs ilyen. Soha nem tudnék rákattanni így egy idegen pasira. Teljesen másképp választok.
2021. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Múlthéten nekem is volt egy hasonló esetem egy lánnyal a megállóban, bár ő tett is azért hogy észrevegyem. Azóta én is rajta kattogok.
2021. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Én az ilyen kamukérdéseket unom. "Összenézés", mi ez, ovi? Ha ez valós lenne, hogy egy buszos ránézés miatt FÉRJEZETT nők ilyen kérdéseket írnak, akkor Morpheusnak igaza volt. Valami baj van a világgal. Nem tudod mi, csak hogy van. Mint egy szilánk az agyadban. Kérem a piros kapszulát!
2021. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9# csak nehogy a fekete kapszulát vedd be véletlenül
2022. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!