Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló férfiak akik munkaidőben folyamatosan chateltek, ismerkedtek! Szabad időtökben miért nem teszitek?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen?

2021. dec. 4. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

én elég sokat csinálom mind munkaidőben, mind saját időmben


sokszor a munkaidőben azért érek rá jobban, mert ha bentről vagyok, akkor ott korlátozottabbak a lehetőségeim


itthon tudok filmezni, játszani, dolgozni fontosabb projekteken, aludni, tanulni


persze itthon, ha nyugisabb a munka ugyanúgy tudok mikrofonozni, meg jobban koncentrálni a partnerre, munkahelyen meg kollégákkal is sokat beszélgetek

2021. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Én szabadidőmben is csinálom. De van, hogy a másik csak akkor ér rá, mikor én dolgozom.
2021. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem látja az asszony.
2021. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig a munkaidőben írogatok. Egyszerűen akkor van idő rá. Szabadidőm elviszik az állataim, teknősök, kutyák, macskák, kerti tóban halak, növények. Ezekhez még jön a sok peca.
2021. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A foglalt férfiak munkaidőben érnek rá ilyesmire.
2021. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dzsoki ***** válasza:
Lehet,hogy van,de hogyan?Hogy ér rá egy normában dolgozó,bármilyen kereskedelmi egységben,pénzintézetben dolgozó,áruszállító,hivatalnok stb egész munkaidőben?
2021. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Én CNC gépen dolgoztam korábban, és sorozatgyártás. Volt, hogy 1,5 percig csinálta a gép az anyagot, utána még sorjátlanítani meg géppel gravírozni kellett az előzőt. maradat kb fél percem, de az pont elég egy gyors üzenetre. Ezek után szoktam mondani, hogy nekem senki ne mondja, hogy nincs ideje egész egy válaszra.
2021. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*Egész nap
2021. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és én is inkább munkaidőben tudok írni, akkor egész nap a gép előtt ülök, belefér az időmbe. Otthon meg házimunka, tv stb. lefoglal.
2021. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Munkaidő után a nő férje is otthon van.
2021. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!