Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért csak a buta fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért csak a buta fiúk jutnak? Ugyértem értetlenek, gagyi a dumájuk. Sok ismerősöm mondja, hogy nekem a külsőm alapján jobb járna. Viszont mások szerint azért mernek leszólítani a "gyökerek", mert túl kedvesnek látszok.

Figyelt kérdés
Pedig éjjel-nappal töröm magam hogy egyre jobbá fejlesszem a külsőmet.
2008. dec. 16. 13:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
"diplomalya" ahhaha, ja, igen o a buta, te meg az okos kiskiralyfi
2008. dec. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
"diplamalya" hahaha, igen te meg okos vagy nagyon latom.
2008. dec. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Srapnel ***** válasza:
Mindent elmondtak, amit el lehet. Ha azt hiszed, hogy a külsőd végletekig fejlesztésével szeded föl az okos pasikat, akkor nem sok közös témád lehet velük. Valószínűleg ezért nem kellesz nekik.
2008. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
"diplomálya" Mondjuk ez tényleg fájt. De amúgy igaza van.
2008. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A gyökerek akárkit leszólítanak, én csak tudom, de ennek köze nincs a kedvességedhez. Azoknak jó vagy du* ni!

Egyébként nem fáj, hogy nem az eszed miatt járna jobb neked?


Tényleg nem jó a gondolkozás módod, de majd csak megtalálod az igazit. Lehet nem is vagy buta, csak nincs szerencséd.

Te se csillantottál meg most túl sokat a tudásodból!


Meg talán nem vonzó egy jobb fiunak, ha buta fiukkal társalogsz... A gyökereknél ez nem számít annyit.


Minek a külsődön csiszolsz, mikor azalapján jobb járna neked, lehet buta vagy egyszerűen és nem tudsz jobbat találni!


Én pl nem vagyok tanulatlan, de a külsőm miatt nem kellek a szép lányoknak, fölleg nem az okosaknak (azoknak van miből élni). Te meg az eszed miatt nem fogsz kelleni senkinek. Akár írhatnál nekem!

2008. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Na idefigyelj, én senkitse nézek le, de talán elgondolkodhatnál azon, hogy ahhoz hogy valaki bejusson az eltére, ahhoz mit meg kell tennie.A gondolkodásmodóm nem hülye, csak egyéni.És a kérdés nem a diplomásokról szól, mellesleg diplomája, bocs:) Bizonyára ismered a hülye dumájú fickókat, na rájuk utaltam... szóval ENNYI. ropi van!:P
2008. dec. 17. 14:08
 17/23 anonim válasza:
100%
Ennyi??? Ropi van? Ugyan mar! Ha tenyleg intelligens emberekkel szeretnel ismerkedni, tudni kell fogadni a kritikakat. Foleg, ha a koznepet szolitod meg a neten. Vagy ha olyat mond a leendo partner, ami nem feltetlen a kedvedre valo, akkor elso szoval elkuldod, csak mert mas a velemenye?
2008. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
primitív a véleménye, ilyen inkább ne írjon!
2008. dec. 17. 20:31
 19/23 anonim ***** válasza:

Ezt a "nem hülye a gondolkodásmódom, csak egyéni"-t jegyeztem. :D :D :D


Egyébként nem gondolkoztál el azon, ha már húszan itt szórakoznak veled, akkor lehet, hogy van abban valami, amit mondanak?

2008. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szép egyetemre járni, de az eltére bárki bekerülhet... Nem kell olyan sok minden, csak anyagi háttér. Egyetemre járás csak pénz kérdése, nem tudás. CSAK PÉNZ ezt meg nyílván nem te, hanem a szüleid keresték meg, ha nem, akkor elismerésem.


Ha olyan okos és jó nő vagy akkor miért nem fordítja rá a teljes energiáját a fiú, a te figyelmedre. Csak válogatnod kéne a jobb és jobb fiúknál a te szavaid alapján. Te meg örülnél, ha 3. lehetnél, van ilyen, nem lesz mindenki jó nő, de minek fényezni magad.


Te beéred 3.-nak, ne várj ezért elismerést, ettől még kedvelni fogunk, de a jó fiúkról tegyél le.


A fiúknak is olyan álomnak kell lenni az eltén, mint neked nőnek, akkor mi a gond...


Tényleg, valld be, szánalmas amit csinálsz. Egy normális férfi természetes, hogy szóba sem áll veled ezután.


Az meg ne zavarjon, hogy a külsőd miatt jobbat érdemelnél, ilyen észjárással, hamar megcsúfulsz.


Most nyílván úgy érzed megtaláltad az igazit, hiszen lehetsz szerető, ezért nem fogunk Istennőként tisztelni!

2008. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!