Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

A barátnőmmel ma vagyunk együtt 9 hónapja..

Amit észrevettem, hogy ha valahová a haverjaim, ismerőseim hívnak, pl születésnapi buli stb.. hogy menjünk el mind ketten, de a barátnőm kb mindig azzal jön, hogy neki nincs kedve, menjek egyedül stb.. rengetegszer hallom tőle..

Viszont ha neki szól valami ismerőse, haverja akkor menni kell és én csak azért sem mondom, hogy nincs kedvem meg ilyenek. Mert megteszem érte, és fontos nekem, hogy joba legyek az ismeroseivel! És én mindig elmentem vele ahová hívták...

Ő meg sosem akar velem eljönni ahová hívnak engem meg őt..

Mi lehet a problémája? Sokszoros beszélek vele erről, de konkrét választ sosem ad.. csak annyit hogy nincs kedve.


2022. febr. 22. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Amíg te odavagy addig rendezi az igazi barátja,am meg ne legyél önző nekik is kell időt tölteni kettesben.
2022. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát te hülye vagy 🤣
2022. febr. 22. 11:43
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Jól látod, ez nem normális. Ha egyszer-egyszer nem menne, az oké, de a soha se megy, akkor nem vagy elég fontos neki. Főleg, hogy te is nagyon akarod, hogy együtt menjetek. A te részedről megvan ez a tenni akarás a kapcsolatotokért, felőle nem. Más dologban odateszi magát?
2022. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedveli a barátaidat, vagy nehezen oldódik új társaságban. Kicsit megerőltethetné magát.
2022. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3 jó kérdés!

Az a baj, hogy nagyon irányító típusú, és kb mindig az van amit ő akar.

2022. febr. 22. 11:46
 6/11 A kérdező kommentje:
4 en is erre gondoltam..
2022. febr. 22. 11:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudfeloldodni olyanokkal akik neki nem barátai.


En speciel folyamat feszengek abarátom családjánál/haverjainál. Gyakorta ki is húzom magam

2022. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 a barátnőm is nagyon feszeng amikor nálunk van a családdal.. 0-24 csak a szobába lenne ha nem csinálnék valamit.
2022. febr. 22. 11:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs oda a haverjaidert, és kerüli őket. Nem volt valami ősze szolalkozasa valamelyikkel esetleg? Nem tettek rá megjegyzést? Frusztrálva, kellemetlenül érzi magát a társaságunk an hidd el.
2022. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt ilyen barátnőm. Beképzelt dolgok miatt kisebbségi komplexusai voltak, jópofizott a barátaimnak (amikor hajlandó volt eljönni), aztán otthon már más véleménnyel volt róluk... Családnál feszengett, folyton mártírkodott. Kifogás, nyafogás, minden volt. És hiába próbáltam beszélni vele szépen egy éven át. Bezárkózott, én meg elkezdtem szépen mindenben a kedvére tenni. Szép lassan eltávolodtam a baráataimtól meg a személyiségemtől. Aztán csak rávettem magam és szakítottam vele. Visszatértem a barátaimhoz, a családomhoz, a zemélyiségemhez. Lett új barátnőm, aki imádja a barátaim, családom, élvezetes minden perc vele, vele tényleg összeillünk. Az exemmel nem illettünk össze, sőt kezdett megváltoztatni a toxikus kapcsolat. Ha ezt tapasztalod, ne várd meg amíg ez bekövetkezik nálad is.
2022. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!