Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mindig azt mondják rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig azt mondják rám, hogy csinos vagyok, vagy jól nézek ki, akkor csak az alakom tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Tegnap elgondolkodtam ezen a dolgon, mikor valakitől megkaptam, hogy nem tetszik neki az arcom. Akkor jöttem rá, hogy hiszen akik dicsérnek, azok mind azt mondják, hogy jól nézek ki, vagy csinos vagy, a szépet nagyon ritkán.

Ha valaki kéri, küldök képet, de az priviben írja meg, hová valósi (ismerősnek nem akarok küldeni).

30/n


2022. febr. 24. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért akarsz mindenkinek megfelelni? Lehetetlen.

Jó vagy, ahogy vagy, és ha valakinek így vagy jó, akkor már csak azzal kell foglalkozni, hogy ő is jó-e neked. Ennyire egyszerű. A többiekkel pedig nem kell törődni.

2022. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában az összképre mondják ha csinosnak tartanak valakit. Abba beletartozik minden, az alkata, az arca, az öltözködése épp'úgy mint a mosolya, a kisugárzása. Valamelyik nap néztem egy ismerősöm fotóját, akit egyébként csinosnak tartok. A fotón is jól nézett ki de mosoly nulla, sőt, inkább lefelé görbült a szája. Teljesen más képet mutatott mint akkor ha mosolyog, amit egyébként meg is jegyzett mindenki "kérünk egy mosolyt" jelszóval.


Nem tudom ki volt (mennyire állt közel Hozzád) aki megjegyezte,hogy nem tetszik az arcod, de ilyet azért tapintatból se mondunk ki sosem. Ráadásul ez egyéni vélemény, egy másik embernek, sőt, akár száznak, tetszhet az arcod is.

2022. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!