Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az mindig, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az mindig, hogy a lányok azt mondják, hogy "legyünk barátok", amikor érthetően kimutatom, hogy tetszik nekem? Nem elcsépelt már ez a szöveg kissé? Eddig 2× jártam így.

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nezzel magadba, lehet jo okuk van ezt mondani.

En nem ezt szoktam mondani, hanem kerek perec azt, hogy sajnalom, de ez meg ez nem tetszik benned stb.

2012. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez lekoptatós szöveg. Ez azt jelenti: Nem tetszel, nem akarok tőled semmit, de hogy ne bántsalak meg nagyon, így fejezem ki magam" :/
2012. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lekoptatós szöveg: azt jelenti, hogy tetszik neki, ahogy bánsz vele, csak ronda vagy. aztán elmegy az első jóképű, bunkó s*ggfejjel.
2012. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2012. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lenne, ha minden lány így tenne, mint te, első válaszoló.

Nemrég én is találkoztam egy ilyen lánnyal, konkrétan elmondta, mi nem tetszett neki bennem. Azóta lett barátnőm, és szerintem sokat segített, hogy a másik lány által mondott objektív dolgok közül volt, amit megváltoztattam:) (tehát a "túl fiatalnak nézel ki" véleménnyel nem lehet mit kezdeni, de a "ne legyen olyan hajad, amit folyton ki kell söpörni a szemedből, mert az a mozdulat b*zis"-on elgondolkodtam, és barátaim is mondták, mennyivel jobb így, hogy picit rövidebb a hajam)

2012. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó te nem tudom miről beszélsz ez egy tipikus lekoptatós szöveg

ilyen apróságokért meg valakit nem szoktat lepattintani mert a szemébe lóg a haja.

Úgy látszik te sem vetted a lapot.

2012. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A legyunk baratok nalam azt jelenti, hogy szeretem, mint embert, es jol erzem magam vele, es szivesen maradnek vele jo viszonyban, de nem akarok vele osszejonni. Ennyi. Nem lekoptatas, csak egyszeruen havernak jo, de pasikent nem tudokra gondolni. Biztos nektek is vannak olyan lanyok, akikkel joban vagytok, de el se tudnatok kepzelni, hogy jarjatok veluk.


Es ilyenkor mem feltetlen a kulsovel van baj. Van, hogy helyes, jofej, de valami megmagyarazhatatlan taszit benne. Volt olyan, akivel felig meddig egyutt voltam, es amikor tobb idot kezdtunk egyutt tolteni, akkor derultek ki olyan tulajdonsagai, amiket nem tudtam elviselni.


Amugy meg nektek is nehez megfelelni, hogy mit kene modania szerencsetlen lanynak, mert nekem is volt, hogy elmondtam a sracnak, mi bajom a szemelyisegevel, mire teljesen beragott, hogy a lanyoknak semmi nem jo, meg milyen intoleransak meg stb. Ha meg nem mondom el, hanem csak azt mondom, nem tudom vele komolyabb szintre emelni a kapcsolatot (=ha tudunk, maradjunk baratok), akkor meg azert vahyok a kocsog.

2012. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!