Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszedbe szokott néha jutni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszedbe szokott néha jutni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel 3 hónapja szét mentetek azzal a férfival, nővel, akivel randizfattatok, működött is a kemia... Csak hát rá jöttetek nektek nem fekszik az olyan kapcsolat, ahol meg van 1_2 másik nő, férfi így nem szépen de kiszaltatok. Téged töröltek mindenhonnan. Eszetekbe jut hebe hóba, mi lehet vele? A bunkó, idióta, kotozkodo, trágár válaszokra nem tartok igényt!!!!! Köszönöm!
2022. febr. 24. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen sokszor
2022. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akiket en offolok eszembe jutnak kesobb is megvetéssel és utálattal.
2022. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem még olyanok is eszembe jutnak, amikor gimiben sokat szemeztem egy sráccal, akivel alig ismertük egymást és mélázok rajta hogy mi lett volna ha:D

Szóval nekem tuti eszembe jutna, de az az igazság, hogy egy ilyen esetben (amit te írsz) nagyon fontos tudatosítani, hogy nem ez és nem ő kellett neked.


Nem olyan rég mondta az egyik egyetemi oktatóm, hogy nagyon sokan ragaszkodnak olyan kapcsolatokhoz amik nem működnek, olyan kapcsolatokhoz amikben nagy hiányosságok vannak és ilyenkor az emberek hajlamosak azt hinni, hogy CSAK AZ AZ ember van és CSAK Ő adhatja meg amire vágyunk... na és erre mondta, hogy nem, ez hülyeség, van még 7 milliárd ember a földön, nem csak az az ember képes azokat a dolgokat megadni. És akkor így belém hasított, hogy basszus igaza van:D

Vagy inkább csak így jobban tudatosult. És azt gondolom nagyon igaza van.

2022. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az,hogy randizgattok, és nem alakult ki nála több, és nincs kimondva a kapcsolat, nem is tesztek érte akkor ez nem kapcsolat. Randizgatási időszakban, mindenki azt csinál amit akar. Meg kell beszélni. Ez nekem is a gyengém.


Igen, eszembe jut. Nem hébe-hóba...

Tény, én most nem vagyok alkalmas párkapcsolatra, akármennyire szeretem, eltaszítottam..de ez más tészta.

2022. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!