Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők véleménye érdekel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők véleménye érdekel. Mennyire tartjátok magatokat kiismerhetőnek? Mennyire sikerült vagy nem sikerült benneteket az ellenkező nem által kiismerni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra hogy őszintén mennyire valljátok önmagatokat bonyolultnak, összetettnek. Illetve hogy ezt kifelé a külvilág felé mekkora mértékben mutatjátok ki.

2022. febr. 25. 13:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Aki szokott kérdezni tőlem, és meghallgat az ki tud ismerni. De ismertem olyan férfit is (nem is egyet) aki főleg csak magáról beszélt, és nem igazán érdekelték a gondolataim - na számukra rendkívül rejtélyes és kiismerhetetlen voltam én is, meg gondolom az összes többi nő is.
2022. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mások szerint bonyult vagyok és kiismerhetetlen. Szerintem pont ellenkezőleg. Miért lennék az? Sose hazudok és magamat adom. A világ legegyszerűbb emberének tartom magam.
2022. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A nemeket homogén masszának tekintők / egybitesek / sablonokban gondolkodók számára nem vagyok kiismerhető. Az árnyaltan gondolkodó / semleges hozzáállásra képes / megfontoltan, hosszabb idő után véleményt alkotó emberek számára az vagyok - minimum két hónap együtt töltött idő után.

A "mintázatokat figyelő" nagyeszűnek meg azt üzenem, hogy csak áltatja magát. Kb. a jéghegy csúcsát lehet ezzel a módszerrel " kiismerni".

2022. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Mèg saját magamat sem sikerült kiismernem rendesen.37n
2022. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
54%

#9: Akkor válaszolok. Az attól függ mennyire intelligens és normális a másik és mennyire közös az összhang.

Veled garantáltan nem lenne meg, mert kib.szottul idegesítő a stílusod :D

2022. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam könnyen kiismerhetőnek. Többször mondta már nekem fiú/ férfi, hogy nem olyan vagyok, mint amilyennek hisznek. Első látásra kedves, gondoskodó, megadó, ártatlan nőnek tűnök, de amikor megismernek, akkor rájönnek, hogy egyáltalán nem, és csalódnak. Pedig amúgy az ártatlanságot kivéve ilyen vagyok, csicska viszont nem vagyok, és ezt az énemet egy nagyon szűk körnek mutatom, akiket tényleg megszeretek. Nem tudok ilyen lenni olyannal, akiben nem bízok, ezért ismernek félre az emberek. Alapjáraton nem vagyok csendes, de az érzelmeimmel kapcsolatban nagyon zárkózott és lassú vagyok.
2022. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedési szempontból nem tudsz valakit kiismerni és ezért merült fel ez a kérdés?
2022. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Jelenleg szingli vagyok. Keresem a másik felem. Szívesen beszélgetek ha jó a hallgatóság Elgondolkodtam. Sok olyan hozzászólás és kérdés van ahol a nők önmagukkal viaskodnak. Nem tudják bejönnek-e a férfinak, hogyan kell felkelteni a figyelmünket hogymegszólítsuk őt, stb. És ahogy ismerkedési pályafutásom alatt tapasztaltam volt olyan nő aki rólam is azt feltételezte hogy van valakim. Mivel merev és komoly voltam elég sűrűn. (Holott mindig valami hülyeség jár a fejemben, inkább humoros vagyok.) Tehát arra voltam kíváncsi hogy kifelé mekkora mértékben mutatják a valódi személyiségüket a nők. Mennyire mások kifelé ismerkedéskor, vagy flört esetén. Illetve volt-e olyan akit a férfiak félre ismertek.
2022. febr. 25. 17:23
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

" Nem tudják bejönnek-e a férfinak, hogyan kell felkelteni a figyelmünket hogymegszólítsuk őt, stb."


"volt olyan nő aki rólam is azt feltételezte hogy van valakim. Mivel merev és komoly voltam elég sűrűn."


Itt annyi az egész, hogy nem adtál elég egyértelmű jelzést a nőnek, hogy érdekel téged és valószínűleg ezért nem mert közeledni feléd és ezért lehetett az, hogy mást mutatott, mint amit valójában szeretett volna.


Javaslom, hogy egyértelműsítsd a szándékaid és így könnyebben megnyílik a nő feléd.

2022. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Igen, voltak akik félre ismertek, mivel nem láttam kifejezetten hajlandóságot arra, hogy valóban kíváncsi rám a másik fél, hogy a személyiségem érdekelné, így nem osztottam meg sok mindent magamról, gondolataimról, így inkább saját magáról vagy bármilyen más témáról beszélgettünk. Ennek következtében nem lehetett az, hogy kiismerjen, mivel nem ismert eléggé ahhoz, hogy ezt tudja állítani rólam.


Magam adtam, de nem teljes egészében.


Viszont, ha úgy érzem és gondolom, hogy valóban érdeklem a másik felet és maga a lelkem, a személyiségem, a gondolatmenetem, hogy mit gondolok a világról és úgy általában mindenről, akkor igyekszem minél több információt adni magamból/ról, hogy minél jobban kiismerjen az illető.


Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy olyan vagyok mint egy virág és idő kell , hogy kibontsam a szirmaim, de hamar vissza is csukom.


Valószínűleg a te is ilyen személyekkel találkoztál ismerkedési szakaszban és nem tettél elegendő lépéseket ahhoz, hogy kibontsa szirmait a nő, és nem egyértelmű volt a szándékod számukra.


Így lehetséges az, hogy félre ismerik egymást a felek.


#8 és #19 voltam

2022. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!