Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok elkezdene barátkozni egy ellenkezőneművel úgy, hogy ti nem tudtok róla?

Figyelt kérdés
Titokban barátkoznak. Ha kiderül, tagadja a dolgot.
2016. júl. 31. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

ha hazudik, titkolózik, akkor lehet rövidtávon vége lenne...ki tudja mit titkol és tagad még...


23F

2016. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem adok okot rá egy párkapcsolatban, hogy egy barátságot titkolni kelljen előttem, ha valaki már direkt titkolózna előttem (és nem az van, hogy egyszerűen csak nem jutott eszébe még elmondani), az azt jelentené, hogy az nem csak barátság. Egy féltékenykedő partner mellett érthető, ha csak egy egyszerű barátságot is titkol a párja, csak egy olyan párkapcsolatnak meg nincs értelme, ahol a barátságot titkolni kell.
2016. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha titkolni kell valamiért egy barátságot az már régen rossz, úgyhogy ott valami szar van a palacsintában, ha nem kapnék értelmes okfejtést akkor szakítás.
2016. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt hasonló esetem, megírtam a srácnak ,h kopjon le. Hosszú story, már talán máshogy kezelném!
2016. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!