Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek,hogy az a férfi,aki a kifejezetten kövér nőket szereti,nem normális?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez így általánosítás,de nagy százalékban igaz.

Nemrég váltottam pár levelet egy másik kövér nőkért rajongó férfival,s ugyanezt mondta.Teljesen normális mérnök volt az illető.

Ennyire nehéz elhinni,hogy egy normális férfi vonzódhat extrém nagy nőhöz?



2022. febr. 25. 14:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi számít neked kövérnek?

Magasság/súly?

2022. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normalis. Az tetszik aki csak jolesik. Ne torodj masok velemenyevel
2022. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Aki konkrétan egészségtelen test iránt vonzódik, az valamilyen szinten nem normális. A normalitás nem egy fekete-fehér dolog, hogy vagy az vagy, vagy nem, hanem bizonyos területeken lehet valaki normális, más területeken meg nem. Attól, hogy valaki művelt, szépen tud fogalmazni, jó állása van stb., lehet nem normális más téren. Aki olyan testet vár el a másiktól, ami konkrétan egészségtelen, és nagy eséllyel 50 éves kora előtt meghal eü. problémákban, ha meg nem, akkor is 3 emeletet nem tud bélkiköpés / zihálás nélkül megtenni és fél órát tud csak sétálni egyhuzamban... ami konkrétan káros az egészségre...
2022. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
13: ja, amúgy volt ilyen extrém hájas ismerősöm, 36 éves korában meghalt szívelégtelenségben... egyértelműen a többlet túlsúly volt az oka. Én is voltam elég kövér, még csak nem is ez a 150 kilós fajta - én már 100 kilósan is szédültem a metrónál lépcsőzéskor, 4 emeletet nem tudtam felmenni légszomj nélkül... akkor annak milyen lehet az egészsége, aki akkora...
2022. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Mert aki a szélsőségekhez vonzódik, az általában nem az embert szereti, akit az adott dologgal együtt szeret, hanem a tulajdonságra van egy erős, beteg fétise, ami mellett kb mindegy, hogy kiről van szó, ha au illető megfelel annak az egy paraméternek"


Jó nagy baromságot sikerült megfogalmaznod. Ennyi erővel, ha valaki csak átlagos testalkatú emberekkel ismerkedik, rá is vonatkozik, hogy nem az illető érdekli, hanem a testalkata.

2022. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: azt ugye te is összeraktad a naponta/hetente megjelenő kérdésekből, hogy itt 150-200 kg körüli emberek a vonzalom tárgyai?

Ha a kérdező nem arról akarná mindenáron újra és újra meggyőzni az ittlévőket, hogy ennél mi sem természetesebb, illetve nem arra használná a Gyakorit, hogy megállás nélkül ingyen futtasson (nagyon_kövér_lányt_keresek) hirdetést, akkor könnyebb is volna napirendre térni a vágyai felett.

A vonzódásával semmi gondom, a tevékenysége viszont visszatetsző.

2022. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!