Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok a régimódiasabb fiúkról? 20 éves vagyok és még szűz. Focizok, viszonylag kivagyok gyúrva, volt már a szexre lehetőségem de visszautasítottam ezeket.

Figyelt kérdés
Igazából mondhatni, h a "nagy Ő" -t keresem de nem tudom van-e ennek értelme. Lehet soha nem találom meg azt akivel úgyérzem majd, hogy lefeküdnék?? Meg egyáltalán normálisnak mondható ez a hozzáállás??
2010. szept. 12. 09:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló gondolkodású vagyok Lány formában, sz.tem is ez a Normális, az más dolog,h az ÁTLAG a mai világbn nem így gondolkozik.

Nekem párkapcsolatra lett volna lehetöségem,de mivel nem akarok fűvel-fával csókolzni,ezért hagytam.

Szóval ne add fel ,majd csak találsz egy lányt magadnak, én ebben reménykedem.

Amúgy hol focizol?

Én szívesen nézek focit, bár nincs kedvenc csapatom avgy ilyesmi,de a jó mecseket szívesen megnézem.

:)

2010. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen, kihalófélben vannak az ilyen fiúk mi?:D mert a lányok nem? szerintem ők nem kihalófélben vannak hanem már ki is haltak.
2010. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

jövök én is a klubba:Digazából alapból én is ilyen felfogású vagyok mint Te kérdező, de én már kezdem úgy érezni h ez így nem fog menni,egyre kevesebb értelmét látom...

18/f

2010. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
dejó, más is így gondolkodik mint én, nekem is lenne esélyem lefeküdni pár csajjal, de ribik szal inkább hagyom őket még elkapok vmit, ígyis átment rajtuk a fél város szal:D
2010. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ki is haltak az ilyen lányok? És vajon miért? Mert egyes fiúkáknak az ilyen ribik kellenek és persze, hogy akkor minden lány így viselkedik, mert amelyik nem ilyen azt a fiúk leszarják...ennyit erről.
2010. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

En is csatlakozom hozzatok, szuz vagyok es baratnom sem volt meg... :S Kulsore nem vagyok egy leanyalom sztem, de majd lessz valaki! :) Legalabbis remelem :D


Amugy meg igen, ez full normalis! :D

18/F

2010. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Normális vagy teljesen, és egy olyan típusú lány szemében aki úgy gondolkodik, mint te kimondottan jó, ha nem volt alkalmi partnered, jómagam sem igazán tudnám elképzelni, hogy olyannal járjak. Ami a nagy Ő dolgot illeti, vigyázz ezzel, én is romantikus alkat vagyok, de azzal nem árt tisztában lenni, hogy nagy Ő nincsen, olyan személy van nem is egy akivel ki lehet alakítani jó/tökéletes párkapcsolatot, sőt az is előfordulhat, hogy bárkinél lehet jobbat találni. Szóval ismerkedj, legyen barátnőd, aki megfelel neked, de ne valami álomképet hajkurássz azért, ne idealizálj senkit sem, nagyon sok ember van akiben meg lehet látni és találni a szépet, mégis később kiderülhet mégsem vele klappol minden.

Biztos fogsz majd ilyet találni, amennyiben húsvér nőkkel ismerkedsz és nem álomvilágban élsz, és akkor lefeküdni is lesz kedved vele.:)

23/L

2010. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
teljesen normális, sőt huu vannak még ilyen fiúk:) elcsodálkozom. Amíg nem jön komoly kapcsolat, addig hagyd, egyáltalán nem ciki :-)sőt egy ilyen fiú, ma már kincs!
2010. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! valamennyire megnyugodtam
2010. szept. 13. 18:22
 20/21 anonim válasza:
Ezt el sem hiszem, h egy fiú írta... Ilyen létezik??!! Kár h csak 20 éves vagy, én már kicsit idősebb. Lehettél volna álmaim férfia...:)
2010. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!