Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál a rendőrség ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál a rendőrség ha valaki feljelent mert új profilokbol írok neki, akárhányszor letilt?

Figyelt kérdés

Messengerrol van szo.

Kijön szemelyesen a rendorseg vagy levelet kapok a feljelentesrol?

A feljelentes amugy szerintem mar megtortent.


2022. febr. 27. 18:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%

Dehogy foglalkoznak ilyenekkel :D Még komoly bűncselekményekkel sem, csak trafizni meg fánkot zabálni tudnak. Mindent szabad gyakorlatilag ha nem hajtasz gyorsan közben.

Magára a zaklatásra meg nem mondok semmit, hiszen úgysem ér el hozzád.

2022. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos ,hogy felnőtt. Hány éves vagy kérdező? Nem tudom elképzelni egy épp elméjű felnőttről ezt….bár…
2022. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

Hogyne vennék komolyan, ez zaklatás! Minimum, hogy 1x kihallgatnak.

Miért nem állsz le, nagyon ciki amit művelsz?!

2022. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%
anyátokat pontozzátok le.
2022. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Távolságtartásit is adnak majd.
2022. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalatból mondom, hogy nem foglalkozik vele a rendőrség. Én voltam az áldozat, és egy 23 éves pasi zaklatott ilyen módon engem. Szóval felnőtt ember létére sem volt annyi esze, hogy békén hagyjon...


Kérdező, hagyd abba, és ne zaklasd szegényt. Ezzel már semmit nem érsz el nála, maximum még jobban utálni fog. Senki nem szereti, ha zaklatják.

2022. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

Pfff.. Ha a rendőrség nem is, de ha tényleg folyamatosan ezt csinálod, én tuti agyonveretnélek, hátha abból majd tanulsz..


Most komolyan, ezt miért csinálod?? Nem érzed magad szánalmasnak? A másik egyértelműen megmondta, hogy HAGYD BÉKÉN b+, minek zaklatod? Féreg..

2022. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mi értelme van?

Nyilván azért tilt le,mert egyáltalán nem akar veled beszélni.

Ez megér neked egy rendőrségi ügyet vagy priuszt?

2022. febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
méé vagy ilyen ganaj?
2022. febr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, kapnál egy idézést, ha tényleg így lenne. Bár szerintem csak le akart valahogy állítani az illető. A részleteket nem ismerem, titeket sem, de hidd el, elsősorban saját érdeked, hogy ezt abba hagyd! Magadat véded vele, ha megpróbálsz tovább lépni.
2022. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!